סל קניות (0)
מגזין
זרי פרחים משוקולד

זרי פרחים משוקולד

זרי פרחי העונה נחשבו מאז ומתמיד כאחת המתנות המשמחות והנפלאות. כבר לפני שנים רבות נהוג היה להעניק זרי פרחים בשלל צבעים ועם ניחוח משכר לאישה אהובה, כאות תודה או הערכה, בטקסים שונים, בביקור אצל ההורים, לכבוד השבת או בכל הזדמנות חגיגית ומשמחת אחרת. גם בעידן המודרני לא איבדו זרי הפרחים את קסמם והם עדיין משמשים כמתנה אידיאלית כמעט בכל הזדמנות. החידוש היום הוא שלצד זרי הפרחים המסורתיים והקסומים ניתן גם למצוא שדרוגים מפתיעים אחרים בדמות זרי פרחים משוקולד. זרי פרחים אלה דומים מאוד לזרים הטבעיים אך עשויים ממתקי שוקולד. כמו זרי פרחים טבעיים, זרי פרחים משוקולד פועלים באותה דרך מיוחדת על חוש הראייה ועל חוש הריח. בנוסף לכך, זרי הפרחים משוקולד פועלים גם על חוש הטעם. מתנה ייחודית זו, הפונה גם לחוש הטעם, היא שדרוג שכל אחד וכל אחת ישמחו לקבל.

 

זרי פרחים משוקולד – נסו ולא תתאכזבו

לזרים משוקולד ישנם יתרונות רבים ההופכים אותם למתנה בלתי נשכחת:

  • זרי פרחים משוקולד אינם נובלים – בניגוד לפרחי העונה, את זרי השוקולד ניתן לשמור לאורך תקופה ארוכה יותר אם מתאפקים לא לזלול אותם מייד.
  • שימושיות – זרים משוקולד הם לרוב שימושיים יותר מזרים טבעיים. שכן, גם לאחר שהשוקולדים מצאו את מקומם הטבעי בבטן ניתן עדיין להשתמש בכלי האחסון הדקורטיביים עימם הם מגיעים. קערה צבעונית בסגנון עתיק, אגרטל ארוך צוואר ואפילו סלסלה מנצרים נשארים אחר כך כמזכרת למתנה המקורית והמיוחדת ויכולים לשמש לעיצוב הבית.
  • מתנה לחג – זרי פרחים משוקולד הם המתנה המושלמת לחגים. ניתן להעניקם להורים, לחברים, למטפלת הטובה או לכל אדם יקר אחר ולזכות בקריאות תודה ושמחה. ראש השנה, חנוכה, פורים ופסח הם רק חלק קטן מרשימת החגים בהם תוכלו להפתיע את יקירכם עם זר נפלא משוקולד.  
  • ביטוי לאהבה – כפי הנראה, אין אישה בעולם שלא תשמח לקבל מבן זוגה או ממחזר נלהב זר פרחים משוקולד. השילוב בין יופי ייחודי ובין טעמו הנפלא של השוקולד ידוע כמעורר את התשוקה ואת האהבה.

 

זרי פרחים משוקולד – הזמינו כבר עכשיו

זרי פרחים משוקולד הם כאמור המתנה המושלמת לכל אדם,משלוחי שוקולד דיאטטים יכולים להועיל גם למי שסובל מיתר משקל ללא קשר לגיל. כל איש וכל אישה, כל ילד וכל ילדה ישמחו לקבל זר צבעוני ויפיפה המורכב כולו משוקולדים טעימים ופרלינים בלתי נשכחים. זרי פרחים משוקולד של סטודיו "אנד ג'וי", המוביל בתחום המתנות בארץ, הם ללא ספק המתנה האידיאלית ליום ההולדת, לחבר טוב או לחברה טובה, ליום הנישואין, לט"ו באב, לארוחה משפחתית בחגים או בכל הזדמנות אחרת שאתם מבקשים להפתיע, לשמח או להביע הערכה ואהבה.