למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

מארזי שי
אצלנו באנד ג'וי תמצאו מגוון חבילות שי שוקולד גורמה, אלכוהול, פירות יבשים, כלי בית ועוד.
כל מה שנותר לכם זה לבחור קונספט ותקציב והכל לפי הצרכים שלכם.

חבילות השי מהוות את הפתרון המושלם למתנה למי שלא מכירים את טעמו האישי, "למי שיש לו כבר הכל", או סתם כדי לפנק מישהו שאוהבים.
בדיוק כאן נכנס סטודיו אנד ג'וי לתמונה, מיזם חברתי שמתמחה בשיווק פרחים ומתנות ומעסיק אנשים עם מוגבלויות במטרה להחזירם לאורח חיים נורמטיבי מבלי להוות נטל על החברה.מגוון המתנות שנארזות בקפידה בסטודיו אנד ג'וי ע"י המשתקמים שנוטלים חלק בפרויקט חברתי שמסייע להם להשתכר בכבוד ולהעצים את ביטחונם העצמי.

באתר האינטרנט הידידותי של אנד ג'וי תוכלו למצוא חבילות שי למתנות לכל אירוע בלחיצת עכבר בלבד, תוכלו למצוא חבילות שי מעוצבות המתאימות לכל כיס.

לא יודעים מה לבחור? אנחנו באנד ג'וי נשמח להעניק לכם ייעוץ והמלצות להרכבת אריזות שי, סידור האריזה ובעטיפתה. חברות ועסקים יכולים לפנות אלינו למתנות כמותיות של חבילות שי ולקבל הנחת כמות, יחד נמצא לכם חבילת שי בהתאם לתקציב שתבחרו.
כל חבילת שי שיוצאת מסטודיו אנד ג'וי מסומנת בתווית מיוחדת שמעידה שהיא יוצרה באהבה ע"י אנשים עם צרכים מיוחדים: "במתנה זו טמונה נתינה שמעניקה לאדם עם צרכים מיוחדים את הזכות לעבוד והתפרנס בכבוד.. בשמם, תודה".
אנו בסטודיו אנד ג'וי מעמידים לרשותכם מגוון רחב של מתנות וחבילות שי שיקלו עליכם בבחירת המתנה המושלמת. קנו מארז חבילות שי מאיתנו, ותרמו בכך לקהילה חבילות השי מורכבות ממתקים, שוקולדים, יינות, ספרי מתכונים, פרחים והפתעות נוספות. כל חבילות השי מיוצרות ונארזות ע"י החניכים והמשתקמים במסגרת הפרויקט המיוחד של אנד ג'וי. 
הכי נמכר

ערוגת גינה בקופסת פח

(0)
24.00
24.00 24.00
מוצר השבוע

מארז נוסטלגי מלא שוקולד גורמה

(0)
145.00
145.00 145.00
מוצר מומלץ

מתנה מקורית לכל אירוע

(0)
390.00
390.00 390.00