סל קניות (0)
מגזין

מגזין

מתנות ייחודיות בעיצוב והרכבה עצמית

מתנות ייחודיות בעיצוב והרכבה עצמית

כולנו אוהבים לקבל מתנות. אך ללא ספק ישנו כיף גדול גם בנתינת מתנה, ובמיוחד כזו בעיצוב אישי ליולדת הטריה, לימי הולדת, אירוע משפחתי או סתם כי אתם רוצים לעשות שמח למישהו יקר ללבכם
כל מה שצריך לדעת על מתנות ללידה ראשונה

כל מה שצריך לדעת על מתנות ללידה ראשונה

לידה ראשונה היא אירוע מרגש, עוצמתי ומיוחד במינו עבור כל המשפחה, אך עבור האם הטרייה במיוחד. הסיבות לכך הן רבות ומשמעותיות - המעבר לאימהות ויצירת משפחה קטנה, הריון ראשון אשר תמיד מלא בחששות ופחדים וכמובן הלידה עצמה שהיא תהליך ארוך ולא פשוט. בהתאם לדרך שהאם עוברת עד ללידת התינוק, כך גם הסיפוק שהיא חשה הוא עצום. מעצם היותה אירוע כה משמעותי, גם המתנה ללידה ראשונה מקבלת חשיבות גבוהה במיוחד.
מארזי לידה מומלצים לשנת 2017

מארזי לידה מומלצים לשנת 2017

מתנות ללידה הפכו מזמן לעניין שבשגרה. כיום, כל יולדת זוכה לקבל שלל מארזים מגוונים ומרשימים הנשלחים אליה כבר לבית החולים. איך תדעו מה לשים במארז לידה? במה כדאי להשקיע? יצאנו לבדוק וחזרנו עם מסקנות. אם השנים האחרונות כללו הריון ולידה שלכם או של קרובים לכם, צמד המילים ״מתנה ללידה״ וודאי אינו חדש לכם. בשנים האחרונות הולך וגובר התחום ושלל הרשתות מוציאות ערכות ומארזים מיוחדים המיועדים ליולדת. בין אם מדובר בילד, ילדה או אפילו תאומים - מארזי הלידה מציעים הכל מהכל. את המארזים לאם ולרך הנולד ניתן להרכיב ממגוון עשיר של פריטים איכותיים ופרקטיים, החל מביגוד, טקסטיל, גרביים, בובות למיניהן, חמסות, מוצרי אמבט ועוד. המארזים עטופים יפה יפה ונשלחים ליולדת בצירוף פתק ברכה אישי .
תרומה חברתית- האם יש דרכים נוספות מלבד תרומה כספית?

תרומה חברתית- האם יש דרכים נוספות מלבד תרומה כספית?

הצורך והרצון בחברה טובה יותר קיים אצל כולנו, כאשר ככל שהולך ומעמיק תהליך ההתבגרות ההכרה בחשיבות החברה והקהילה גוברת. הורים לילדים מעידים כי נושאים שקודם לכן לא היו קרובים ללבם תפסו מקום של כבוד לאחר שהפכו להורים, ולו בשל הצורך להפוך את העולם למקום טוב יותר עבור ילדיהם. חינוך, עשייה חברתית, קבלת האחר, ראיית השונה, סובלנות וסבלנות- אלו הם ערכים ההופכים למטבע לשון שלא תמיד נמצאת הדרך לפרוע אותו.
בחירת מתנות ללידה ראשונה

בחירת מתנות ללידה ראשונה

בחירת מתנות ללידה הן בין הבחירות המאתגרות הקיימות בשוק המתנות. לפני הכל הן מתבצעות בלחץ זמן. בניגוד לימי הולדת או אירועים ידועים אחרים, אמנם ידוע המועד המשוער בו היולדת הנרגשת צפויה לשחרר לאוויר העולם את הרך הילוד, אולם מסיבות רבות לא נהוג לתכנן את המתנה מראש.
עסק חברתי- הרבה מעבר למה שחשבתם

עסק חברתי- הרבה מעבר למה שחשבתם

במדינת ישראל של שנת 2017 יש מודעות גבוהה למעמדות כלכליים, לסטאטוס חברתי, למיסוי ותרומה, לחלוקת פרוסות העוגה בין הציבורים השונים ולהתקדמות מעמד הביניים לצד תרבות העוני.
משלוחי פרחים בעיצוב אישי

משלוחי פרחים בעיצוב אישי

זרי פרחים מעוצבים הם בין המתנות שהכי כיף לקבל, וזאת בעיקר בשל העובדה כי מדובר במתנה אשר מצריכה השקעה של מחשבה ורגש ולא במתנה חומרית שבפעמים רבות נועדה לצאת לידי חובה. בעולם של צרכנות ושפע משימה מורכבת היא לבחור מתנה לאדם אהוב, שכן במרבית המקרים תלווה אותנו התובנה כי יש לו כל אשר הוא צריך, וחולצה או בושם, תכשיט או כלי לבית הם בבחינת מתנה שערכה טמון בפתק ההחלפה המלווה אותה.
משלוח מתנות מקוריות עד בית הלקוח

משלוח מתנות מקוריות עד בית הלקוח

שנם אנשים שפשוט יש להם הכל. הם מתלבשים היטב ומאובזרים למופת, הספרייה הביתית שלהם מהווה מוקד השאלות לחברים ומכרים ואין ספר מומלץ שאינו מונח על מדפיהם, הם בשלנים מעולים והמטבח שלהם מכיל את כל הפיצ'פקייס והשמאטקס האפשריים, וכל מחשבה על מתנה עבורם מביאה את חבריהם לרצות להעניק להם שובר החלפה מראש, בלי המאמץ שבמחשבה עבורם.
הזמנת משלוח פרחים בקליק

הזמנת משלוח פרחים בקליק

משלוחי פרחים היו ועודם מהמתנות היפות שניתן להעניק. זר פרחים רענן השזור בקפידה, תוך בחירת שילוב הצבעים, התאמת הפרחים ושילוב אלמנטים מהטבע בצורת ענפים וגבעולים ירוקים, הוא אמירה הרבה מעבר למתנה. בעוד שאת מרבית המתנות נהוג להעניק באופן אישי, דווקא בהענקת משלוח פרחים משחק תפקיד גורם ההפתעה ונהוג לעשות שימוש בשירות משלוחי פרחים על מנת להשיג אותו.
מתנות שימושיות ליולדת הטריה

מתנות שימושיות ליולדת הטריה

כאשר אם צעירה יולדת ומביאה לעולם תינוק חדש, ההתרגשות היא בשיאה. האנשים האוהבים והעוטפים שנמצאים בחייה מחפשים את הדרך להרעיף עליה אהבה ועזרה ואין ספק שהיא זקוקה לכזאת. אם ביכולתכם להעניק ליולדת הצעירה זמן פנוי ומעט שעות שינה רצופות תהה זו מתנה ליולדת מהטובות שתקבל. אלא שבמציאות חייה של אם צעירה הדבר כמעט ואינו אפשרי, הן מסיבות ביולוגיות כגון הנקה (אצל חלק מהיולדות כמובן) והן מסיבות רגשיות המביאות לקושי מהותי של היולדת להיפרד מהרך הילוד.
מתנה ללידה שכל אמא טרייה תרצה לקבל

מתנה ללידה שכל אמא טרייה תרצה לקבל

הענקה של זר פרחים ודובי ענק שנרכשו בחנות המתנות של בית החולים כבר אינן משרתות את הרצון והצורך המלווים הענקת מתנה ליולדת, ובין אם מדובר במחווה שמעניקים ליולדת השוהה בבית החולים או בביקור נימוסין בביתה, הצורך במתנה מקורית שתשרת אותה היטב הוליד תעשייה חדשה בתחום מתנות ללידה.
מארזי לידה משתלמים לכל כיס

מארזי לידה משתלמים לכל כיס

תינוק חדש במשפחה לצד ההתרגשות גדולה, שמחה הממלאת את הלב וצחוק השוטף את הבית, הוא גם הוצאה כלכלית לא קטנה. הרך הילוד מסתבר כיצור תובעני אשר ללא מילים מצליח להעמיד את בני הבית כולם לסדר יום חדש המותאם לצרכיו לצד חלוקת התקציב המשפחתי מחדש באופן לא שוויוני.
מתנות ללידה- משלוחים עד בית הלקוח

מתנות ללידה- משלוחים עד בית הלקוח

מתנות ללידה נועדו מעבר להבעת השמחה, ההתרגשות וההשתתפות בשמחתם של היולדת, האב הצעיר והמשפחה כולה, גם להקל עליהם ולו במעט, אם ברמת ההוצאה הכלכלית הכבדה המלווה לידה, ואם ברמת הנוחות והקלה על חייה של היולדת בתקופה עמוסה ומאתגרת.
מתנות ללידה- המתנות שהכי שווה לקבל

מתנות ללידה- המתנות שהכי שווה לקבל

בחירת מתנות ללידה הן בין הבחירות המאתגרות הקיימות למתנות, וזאת כי למרות שברור לכל כי היולדת והרך הילוד זקוקים למוצרים ופריטים רבים, החשש הוא תמיד מרכישת מתנות ללידה שאינן מקוריות וזהות למתנות אחרות שייערמו על שולחנה של היולדת, מה שייאלץ אותה להיות כפופה לפתק החלפה ולצאת את ביתה להחליף את המתנות.
משלוח מתנה ליולדת עד בית החולים

משלוח מתנה ליולדת עד בית החולים

אחד הקשיים המלווים יולדת צעירה בשובה לביתה הוא המוני המבקרים המבקשים להגיע, להביע שמחה והתרגשות, להעניק מתנות ללידה ולהשתתף בשמחת המשפחה.
איך נבחר מתנה מקורית ליולדת?

איך נבחר מתנה מקורית ליולדת?

בעולם של שפע וצרכנות ללא גבולות, בחירת מתנה לכל אירוע ומטרה הופכת מאתגרת יותר, כאשר ברור לכל כי הענקה של מתנה חומרית: ספר/ משחק/ בגד/ כלי בית וכדומה, במרבית המקים תיענה בתודה מנומסת אך אין בכוחה לגעת בלב מקבל המתנה ולרגש אותו.
הארכת משך חייהם של פרחים בבית

הארכת משך חייהם של פרחים בבית

אנשים רבים מתלוננים כי גם הזרים היפים ביותר, אשר מגיעים לביתם עולים כפורחים, מרכינים ראשם בענווה עם הגעתם הביתה ומקץ יום אחד או יומיים נובלים לחלוטין. נהוג לחשוב כי יש צורך במידע מוקדם או אישיות מיוחדת וכובשת על מנת לטפל בצמחים, אולם תשמחו לשמוע כי במרבית המקרים, הפרחים הנובלים קמלו שלא באשמתכם.
הידעת כי פרחים מדברים?

הידעת כי פרחים מדברים?

בעולם השפע והאפשרויות הבלתי מוגבלות, כאשר הקושי להעניק מתנה חומרית הולך וגובר יחד עם הספקנות, הציניות והחתירה למקוריות, ישנה מחווה אחת שטרם נס ליחה ולא איבדה מעוצמתה, והיא הענקת זר פרחים לאדם אהוב. פילוסוף יווני מהמאה התשע עשרה בשם הרקליטוס טען כי אינך יכול להיכנס לאותו נהר פעמיים, בדומה לכך לא ניתן להעניק את אותו זר פרחים פעמיים. גם זרים בעיצוב דומה, הנשזרים בכמות זהה של פרחים מאותו סוג, אינם מביעים בצורה זהה את אותו המסר. לכל זר הייחוד והאמירה שלו, הבאים בד בבד ביחס לקשר, ליחס ולעוצמה הקיימים בין מעניק הזר למקבלו.
זר פרחים כהוקרה בעולם העסקים

זר פרחים כהוקרה בעולם העסקים

בעולם העסקים עולה בלא מעט פעמים הצורך להודות, להוקיר ואף להעניק דבר מה, לצד החשש מפרשנות לא נכונה של הדברים, ואפילו עד איסור מפורש לקבלת מתנות. במערכות יחסים בין ספקים ללקוחות, בין מעסיק לעובדיו ובין קולגות בתחומי הארגון או מחוצה לו. מספרים על מנהלת רכש בארגון גדול שנהגה להזמין ביושרה ציוד רב מספק שהעניק לה שירות מעולה, מחירים הוגנים ומוצרים איכותיים על פי צרכיה.
פרחים רבותי, פרחים

פרחים רבותי, פרחים

נתינה היא בין הערכים העוצמתיים שקיימים, ועומדת כליבה במערכות יחסים רבות, בין אם מדובר במערכות יחסים רומנטיות, חבריות או משפחתיות
זרים מתוקים לכבוד ראש השנה

זרים מתוקים לכבוד ראש השנה

קיים קונצנזוס מוחלט לגבי המסר החגיגי שמעבירים פרחים ושוקולד ולקראת ראש השנה הבא עלינו לטובה שתי התעשיות הללו עולות כפורחות. בכל חג, יום הולדת ואירוע נהוג להשקיע בזר פרחים מרהיב על מנת לברך את המארחים, את החוגגים ולהביע חיבה והוקרה, כאשר יש מי שמשקיע בעיצוב סידורי פרחים יוקרתיים ומרשימים אשר מחליפים את המתנה החומרית ויש מי שהפרחים מהווים אצלו תוספת וקישוט למתנה האמתית.
משלוחי פרחים לראש השנה

משלוחי פרחים לראש השנה

אין דרך טובה יותר לחבר בין תחושת חגיגיות לפרחים. רבות נאמר על יכולתם של פרחים לדבר. אנשים מביעים רגשות באמצעות זרי פרחים, מתאהבים, מתנצלים, סולחים, מוקירים, מרגשים ומתרגשים.
מתנות ליולדת ולתינוק- משלוח מהיר לכל מקום

מתנות ליולדת ולתינוק- משלוח מהיר לכל מקום

תינוק חדש שמגיח לאוויר העולם זה תמיד עניין מרגש ומשמח. בין אם מדובר בילד ראשון לזוג צעיר או בילדם הרביעי של זוג הורים בוגרים ומנוסים, כל תינוק מביא עמו אור ושמחה משלו, וההתרגשות נולדת עם הפעוט בכל פעם מחדש.
פרחים ומתוקים ליולדת הטרייה

פרחים ומתוקים ליולדת הטרייה

ביקור בבית החולים במחלקת היולדות, לצד ההתרגשות והשמחה הגדולה על הלידה שעברה בשלום ועל בואו לעולם של תינוק חדש, מלווה בהתלבטות מה להביא, והאם בכלל נדרשת מתנה כבר בשלב הזה או שמוטב להמתין ולהעניק מתנת כסף במקרה של אירוע ברית מילה או מסיבת בריתה, או לביקור בביתה של היולדת לאחר שתתאושש, והענקת מתנה על פי צרכיה
המתנה המושלמת ליולדת הטריה

המתנה המושלמת ליולדת הטריה

נשים יודעות להעניק מכל הלב ותמיד יחפשו את הנתינה שתהיה מעבר למתנה החומרית, בעלת ערך ומסר, מתנה המביעה רגשות ואינה פונקציונאלית בלבד. מסיבה זו, כאשר חברה קרובה כורעת ללדת, הרצון לעטוף אותה ולהטיב עמה עולה על גדותיו אצל חברותיה האוהבות.
מציג תוצאות 1 - 25 מתוך 146
<< לדף הקודם 1 2 3 4 5 6 לדף הבא >>