סל קניות (0)
עציצים ובונסאי - עציצים וצמחי בית
דף הבית // עציצים ובונסאי // עציצים וצמחי בית
למידע נוסף בנושא עציצים וצמחי בית הקש כאן

עציצים וצמחי הבית מעניקים תחושת רוגע וירוק בעיניים הם מסמלים פריחה, שגשוג, צמיחה והצלחה. הם משדרגים פלאות את החלל ויוצרים תחושה נעימה בחדר ואם מטפלים בהם כמו שצריך, הם יכולים לצמוח במשך שנים.

צמחים בית יכולים בפינת הסלון, צמחים הנתלים מהתקרה, עציצים במסדרונות בגינה במשרד או בבית החדש.

צמחים הם המתנה המושלמת, שתמיד תשמח ופשוט עובדת בכל פעם לא משנה מי המקבל ומה האירוע. עציצים וצמחי בית מתאימים במיוחד כמתנה לחגים, לכניסה לבית חדש / משרד או לגינה.

בסטודיו אנד ג'וי מבין מבחר גדול של צמחים לבית, צמחים לגינה, צמחים טרופים, סחלבים, עצי בונסאי, לאקי במבוק, עצי אושר, קקטוסים עציצים למשרד ועוד.

צמחי בית – מתנה לטווח הארוך

צמחי בית מחזיקים מעמד לאורך שנים, אם מטפלים בהם בצורה נכונה. אחד הדברים שחשוב לשים עליהם דגש מפעם לפעם, הוא העברת הצמחים למכלים מעט יותר גדולים. שימו לב, צמחי בית זקוקים במשך הזמן לכמות נוספת של אדמה, לדישון ולמים על פי מינון מסוים.

רכישה ממגוון צמחי הבית של אנד ג'וי תורמת לקידום פרויקט חברתי ייחודי, המהווה פריצת דרך בהעסקת אנשים עם מוגבלויות בזכות רכישתכם, מתאפשר לאנשים עם מוגבלויות לממש את הפוטנציאל האישי הטמון בכל אחד מהם ולהשתכר שכר שעתי הוגן.
סטודיו אנד ג'וי מצליח לקיים עצמו ללא קבלת תקציבי ציבור וללא קבלת תרומות ולהמשיך ולפעול בקו מנחה שאומר: "אל תתרמו לנו תקנו מאיתנו"

בסטודיו אנד ג'וי מתחייבים שמשלוחי הצמחים יגיע ליעדם ברכב ממוזג כדי לשמור על טריותו,ואיכותו ולא פחות חשוב, הוא גם ירגש ויקסים את המקבל כי שילבתם ברכישת הצמח נתינה ותרומה לקהילה.

מיין לפי: כותרת | מחיר