סל קניות (0)
משלוחי שוקולד - שוקולד גורמה דה קרינה
דף הבית // משלוחי שוקולד // שוקולד גורמה דה קרינה
למידע נוסף בנושא שוקולד גורמה דה קרינה הקש כאן

דה קרינה הינו מפעל בוטיק המייצר שוקולד פרמיום בעבודת יד. השוקולד מיוצר ממרכיבים איכותיים ביותר, פרי ניסיון העובר מדור לדור עם השפעות דרום אמריקאיות. דה קרינה, בספרדית: "של קרינה" השוקולד של דה קרינה מיוצר בקפידה תוך דגש על איכות ,טעמים ומרקמים המשלבים עדינות ורכות, ניגודים ושילובים היוצרים חווית טעימה מיוחדת במינה. כל משלוח שוקולד שיוצא מסטודיו אנד ג'וי מסומן בתווית תודה מיוחדת המעידה שהיא נארזה באהבה ע"י אנשים עם צרכים מיוחדים : "במתנה זו טמונה נתינה שמעניקה לאדם עם צרכים מיוחדים את הזכות לעבוד ולהתפרנס בכבוד.. בשמם, תודה".

בקניית משלוח שוקולד דה קרינה מסטודיו אנד ג'וי אתם מסייעים למינופו של מיזם חברתי שמעסיק אנשים עם צרכים מיוחדים, ובכך בעצם נותנים פעמיים גם מתנה מתוקה וגם נתינה למיזם חברתי שמתקיים אך ורק ממכירות בזכות ולא בחסד .רכישתכם מתאפשרת העסקת המשתקמים, ללא תמיכה ציבורית וללא קבלת תרומות. התגמול מושתת על תשלום שכר שעתי למועסקים , התחשבות וערבות הדדית לשילובם הנורמטיבי בחזרה לחברה.

בסטודיו אנד ג'וי תוכלו למצוא גמישות מלאה בחבילות השי שמכילות שוקולדים ע"פ תקציב הלקוחות וטעמם האישי. ניתן לשלב ממגוון מוצרים שיש ברשותנו אלכוהול יין, ספרים, מוצרי טיפוח ועוד.

 

מיין לפי: כותרת | מחיר

שוקולד גורמה דה קרינה

429.00 ₪
מציג תוצאות 1 - 48 מתוך 71
<< לדף הקודם 1 2 לדף הבא >>