סל קניות (0)
מתנות ליולדת - מיננה ומותגים לתינוקות
דף הבית // מתנות ליולדת // מיננה ומותגים לתינוקות
למידע נוסף בנושא מיננה ומותגים לתינוקות הקש כאן

כיום המתנות הפופולריות ביותר ליולדת הם מתנות שימושיות לתינוק. הענקת מתנה שימושית גורמת אושר לאם החדשה בהיערכות לקראת בואו לעולם של התינוק.  בסטודיו אנד ג'וי אנחנו מציעים לכם מגוון גדול של מתנות ליולדת פרקטיות.

אצלנו מתנה לילודת היא בלתי נשכחת, מכיוון שמדובר במתנה עם אמירה אישית וצירוף למעגל הנתינה. כל מתנה ליולדת מעוצבת ונארזת בקפידה ע"י משתקמים שמועסקים באנד ג'וי על פי קונספט חדשני שמשדר עוצמה ופריצת דרך בתחום שיקום אנשים עם מוגבלויות.

בזכות רכישת המתנות ליולדת מאנד ג'וי, מתאפשרת העסקת המשתקמים, ללא תמיכה ציבורית וללא קבלת תרומות. התגמול מושתת על תשלום שכר שעתי, התחשבות וערבות הדדית לשילובם הנורמטיבי חזרה בחברה. 

באנד ג'וי ישמחו גם ל"תפור" עבורכם מתנה ליולדת בגמישות מלאה בהתאם לדרישות התקציב שלכם ולטעמכם האישי. 
בין המתנות של אנד ג'וי תוכלו למצוא גם את מוצרי חברת מיננה /
Minene- מוצרי תינוקות מעוצבים.

מיננה, משמעותו הילד שלי בספרדית. בחברת מיננה עוסקים בעיצוב וייצור של מוצרי תינוקות.

בחברת מיננה / Minene מייצרים מוצרים ייחודיים, פונקציונאליים, נוחים, מעוצבים ובמחירים סבירים.

בין מוצרי מיננה / Minene תוכלו למצוא: ספה ומזרן פעילות, מגבת קפוצ'ון, סט מצעים לעריסה, תיק רשת לעגלה, שמיכת טטרה טולי, צלון לרכב, שמיכת פעילות, בגדי גוף ועוד.

בסטודיו אנד ג'וי אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם חברת מיננה וכאן תוכלו למצוא את מגוון המוצרים ולהוסיף להם מוצרים נוספים מהמגוון הרחב באתר.ניתן להוסיף לכל מתנה ליולדת תוספת אישית ומיוחדת מתוך מגוון המתנות המשלימות שנמצאות בקטלוג העשיר.

לאחר הרכישה, מארז המתנה ליולדת יגיע באמצעות שליח של אנד ג'וי הישר אל חדרה בבית החולים, אל ביתה הפרטי או לכול יעד אחר שתחפצו, כשהוא נושא תווית תודה מיוחדת המעידה שהוא יוצר באהבה ע"י אנשים עם צרכים מיוחדים: "במתנה זו טמונה נתינה שמעניקה לאדם עם צרכים מיוחדים את הזכות לעבוד והתפרנס בכבוד.. בשמם, תודה". 


מיין לפי: כותרת | מחיר