למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

ט"ו בשבט מסמל את הקשר שבין האדם לצומח. הוא חג של נטיעות, חג של שמירת הטבע, חג של שמחה על צמיחת היבול, הירקות והפירות. הוא גם חג שמסמל את פנימיות האדם, לפי המסורת היהודית. האדם משול לעץ השדה. שורשיו נטועים עמוק באדמה וראשו עולה מעלה מעלה. 
אז אם אתם חושבים לקנות מתנה שמסמלת את הקשר בין האדם לצומח או שמבטאת את איכויותיו של האדם והיכולת הגבוהה שלו להתפתח, יש לנו מה להציע לכם.  בסטודיו אנד ג'וי תוכלו למצוא מבחר מגוון מאוד של מתנות ייחודיות שמתאימות בדיוק לט"ו בשבט ולמסר אותו אתם רוצים להעביר. גם את תקציב המתנה תוכלו להתאים לצרכים שלכם. תוכלו לבחור מבין מארזים שונים של פירות יבשים איכותיים - ג'ינג'ר, תמר מג'הול, תאנים, פלחי קיווי, אגוזים, צימוקים, משמשים, תמרים - המוגשים בקערות פורצלן בגדלים שונים, בצנצנות מיוחדות ומקושטות או במארזים ממותגים, עליהם מסרים וערכים חברתיים ייחודיים. יש לנו גם צמידי פירות יבשים כמתנה אישית מקסימה, עציצי בונסאי יפהפיים, נורות ובתוכן מילויים שונים וטעימים והיד עוד נטויה.
בסטודיו אנד ג'וי, בוודאי תשמחו לדעת, שהמתנה שלכם היא לא רק ייחודית ומקורית, אלא גם חברתית. זאת בזכות העובדים המסורים שלנו, עובדים עם צרכים מיוחדים, המבצעים את עבודתם נאמנה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר ותוך מיצוי הפוטנציאל האישי שלהם והשתכרותם בשכר הוגן. האריזות שלנו ייחודיות, יצירתיות ומבטאות מסרים חברתיים וערכיים, תודעת השירות משמשת ערך מנחה ראשון במגע עם לקוחותינו ואנו שמים דגש על שירות אדיב, מגוון, זמינות וחוויית קניה בלתי נשכחת. 
מצאתם את מה שאהבתם? הזמינו עכשיו את המתנה הייחודית שלכם לט"ו בשבט וחיסכו את ההתרוצצויות לפני החג. שירות המשלוחים שלנו מגיע לרוב חלקי הארץ. לבחירת מתנה לט"ו בשבט גללו למטה.
חג שמח!

מידע נוסף