למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

מחפשים מתנות מקוריות לחנוכה? לא בטוחים באלו מתנות לבחור? חג האורות בפתח וכדי להיות ערוכים בזמן, סטודיו אנד ג'וי מזמין אתכם לבחור ממגוון המתנות שלנו לחנוכה - מתנות ייחודיות, מקוריות ומלאות אור. לדוגמה, תוכלו לבחור באחד מהמארזים הממותגים שלנו המלאים בכל טוב, או בסביבון ענק ובתוכו הפתעות מתוקות. תוכלו לבחור גם בצנצנת מטבעות מתוקים מקסימה המשמשת מעין מעות לחג, במארז עם "אור", בספלים עם "נס" עליהם, עץ זית בסגנון בונסאי עם מנורת שמן קטנה, מארז נוסטלגי ועוד ועוד. כל מתנות החנוכה שאנו מציעים לכם הן מקוריות, טעימות ומעלות חיוך על כל מי שמקבל אותן. מתנות החנוכה מגיעות במגוון רחב לפי בחירתכם ובתקציב שמתאים לכם. 
בסטודיו אנד ג'וי כל מוצר שלנו הוא ייחודי, יצירתי ומלווה במסר חברתי וערכי. בכל מארז מושקעת הרבה מחשבה, דיוק והרבה אהבה. אהבה, על ידי עובדינו המסורים, עובדים עם צרכים מיוחדים, המבצעים את עבודתם נאמנה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. עובדים שנהנים ממיצוי הפוטנציאל האישי שלהם והשתכרות בשכר הוגן. 
תודעת השירות שלנו משמשת ערך חשוב במגע עם לקוחותינו ואנו שמים דגש על שירות אדיב, מגוון, זמינות וחוויית קניה בלתי נשכחת. האיכות גבוהה והשירות מהיר, כולל שירות משלוחים לרוב חלקי הארץ.
כשאתם מזמינים מתנה לחנוכה בסטודיו אנד ג'וי אתם נהנים גם ממתנה מקורית וייחודית וגם תורמים לקהילה. 
לבחירת מתנה לחנוכה שמתאימה לכם, גללו להמשך. 
מידע נוסף