למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

מתרגשים לקראת חגיגות ה-70 לישראל? מסתבר שאתם לא היחידים. יום העצמאות 70 הוא בהחלט אבן דרך במסע שעשינו עד הנה. מפזורה גולה הפכנו למדינה וחברה עוצמתית וחזקה. חברה שיש לה הרבה במה להתגאות. בעשייה, ביצירתיות, בהפרחת השממה המדברית לשפע ושגשוג, בבניית חברה ישראלית למרות כול  ההבדלים והפערים. 
ומתי נמצא הזדמנות יותר טובה לחזק קשרים עם חברים, משפחה, קולגות ולקוחות? במיוחד עבור זה הכנו עבורכם כאן בסטודיו אנד ג'וי מגוון רחב של מארזים יפהפיים וחגיגיים שמחזקים את ה'ביחד', מעלים זיכרונות ומשלבים ערכים של שותפות, יצירה כחול לבן, ערבות הדדית ומשפחה אחת. 
לדוגמה, סדרת המארזים הנוסטלגיים שמעלים זיכרונות מישראל של פעם. מארזים קסומים, גדולים וקטנים, הומוריסטים ומלווים במסרים שמדגישים את השמחה המשותפת, הדאגה אחד לשני, ההנאה מהדברים הפשוטים והקטנים והאושר הטמון בכל אלו. מארזים שכיף לקנות וכיף להעניק כמתנה. 
יש לנו עוד מגוון רחב של מארזים ממותגים עם מסרים ערכיים שונים ומגוון הפתעות מתוקות בפנים. הפתעות המתאימות במיוחד ליום העצמאות ולחגיגות ה-70: שוקולדים איכותיים עטופים בדגל ישראל, יין משובח, ליקר איכותי, פרלינים, עציץ קקטוס עטוף בכחול לבן עם מסר ציוני לצדו, בוטנים ישראליים, סינר כחול למנגל עם כלים, גפרורים כחול לבן ועוד.
כל מוצר שלנו, בסטודיו אנד ג'וי הוא ייחודי, יצירתי ומלווה במסר חברתי וערכי. בכל מארז מושקעת הרבה מחשבה, דיוק והרבה אהבה. אהבה, על ידי עובדינו המסורים, עובדים עם צרכים מיוחדים, המבצעים את עבודתם נאמנה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. עובדים שנהנים ממיצוי הפוטנציאל האישי שלהם והשתכרות בשכר הוגן. 
תודעת השירות שלנו משמשת ערך חשוב במגע עם לקוחותינו ואנו שמים דגש על שירות אדיב, מגוון, זמינות וחוויית קניה בלתי נשכחת. האיכות גבוהה והשירות מהיר, כולל שירות משלוחים לרוב חלקי הארץ.
כשאתם רוכשים מסטודיו אנד ג'וי אתם נהנים גם ממתנה מקורית וייחודית וגם תורמים לקהילה. 
לבחירת המתנה המושלמת לחגיגות ה-70 לישראל, גללו להמשך


מידע נוסף