למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

 

כולם אוהבים את חג המולד. הכריסמס הוא חג שקשה מאוד לא לאהוב. שמחה בכל מקום, קישוטים מנצנצים, ארוחות חג מושקעות ובעיקר – מתנות! ומי לא אוהב מתנות? אין הרבה דברים שמשמחים מבוגרים וילדים כאחד יותר מאשר לקום בבוקר החג ולגלות בהתרגשות את ערמת המתנות הממתינה למרגלות עץ האשוח. מתנות לכריסמס לא שונות ממתנות לאירועים אחרים. מתנה לחג המולד צריכה להיות מקורית, רגשית ומתאימה לאופיו של מקבל המתנה.
בסטודיו אנד ג'וי אנו מציעים לכם מגוון רחב של מתנות מקוריות ומשמחות שיתאימו לכל אחד, הן במגוון והן בתקציב. קחו למשל את "מתוקים של אור" – צנצנת ייחודית מסדרת "מעגלים של אור" במילוי אבני שוקולד ופרחי שוקולד על מקל. אפשר להזמין גם מארז מהודר במילוי קברנה סוביניון ושוקולד גורמה, מלווה במסרים של חיבור ואהבה הדדית או זר מתוק מקסים, סט כלי תה מהודר, הדום יוקרתי מסדרת 
"זה כל הקסם" עם עציץ, יין ופרלינים, מפת שולחן גדולה, מתנה קסומה של פחית אישית במילוי שוקולדים איכותיים ועוד.
כך או כך, כל מתנה שלא תזמינו, אתם יכולים להיות בטוחים כי אצלנו בסטודיו אנד ג'וי כל מוצר הוא ייחודי, יצירתי ומלווה במסר חברתי וערכי. בכל מארז מושקעת הרבה מחשבה, דיוק והרבה אהבה. אהבה, על ידי עובדינו המסורים, עובדים עם צרכים מיוחדים, המבצעים את עבודתם נאמנה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. עובדים שנהנים ממיצוי הפוטנציאל האישי שלהם והשתכרות בשכר הוגן. 
תודעת השירות שלנו משמשת ערך חשוב במגע עם לקוחותינו ואנו שמים דגש על שירות אדיב, מגוון, זמינות וחוויית קניה בלתי נשכחת. האיכות גבוהה והשירות מהיר, כולל שירות משלוחים לרוב חלקי הארץ.
כשאתם מזמינים מתנות לכריסמס בסטודיו אנד ג'וי אתם נהנים גם ממתנה מקורית וייחודית וגם תורמים לקהילה. 
לבחירת מתנה לכריסמס שמתאימה לכם, גללו להמשך. 

 

מידע נוסף