למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

השנה אוטוטו נגמרת וחגיגות השנה האזרחית החדשה עומדות להתחיל. 
זה בהחלט הזמן להחליט איזו מתנה לקנות ללקוחות, לשותפים העסקיים,  לעובדים שלכם או למשפחה וחברים. אז מה קונים בסוף שנה אזרחית? אפשר לקנות מתנה כדי להביע תודה על שותפות מוצלחת בשנה שחלפה, על ידידות נפלאה, על עשייה מבורכת ואפשר לקנות מתנה לרגל השנה שבפתח. לאחל הצלחה, שפע, יזמות מוצלחת או ברכה לדרך חדשה. אצלנו בסטודיו אנד ג'וי תוכלו למצוא מבחר רחב של מתנות שיענה על הצורך שלכם ועל התקציב. 
תוכלו לבחור מארז שוקולדים מהודר מלווה במסרים של שפע והצלחה ומלא במיני מטעמים כמו שוקולדים מובחרים, יין טוב, ליקר משובח , פרלינים איכותיים ועוד. תוכלו גם לבחור זר פרחים צבעוני ושמח, או זר מתוק ייחודי, עציץ סחלבים מדהים, מארז תה ייחודי והיד עוד נטויה. 
בסטודיו אנד ג'וי, בוודאי תשמחו לדעת, שהמתנה שלכם היא לא רק ייחודית ומקורית, אלא גם חברתית. זאת בזכות העובדים המסורים שלנו,  עובדים עם צרכים מיוחדים, המבצעים את עבודתם נאמנה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר ותוך מיצוי הפוטנציאל האישי שלהם והשתכרותם בשכר הוגן. 
האריזות שלנו ייחודיות, יצירתיות ומבטאות מסרים חברתיים וערכיים, תודעת השירות משמשת ערך מנחה ראשון במגע עם לקוחותינו ואנו שמים דגש על שירות אדיב, מגוון, זמינות וחוויית קניה בלתי נשכחת. 

מצאתם את מה שאהבתם? הזמינו עכשיו את המתנה לשנה האזרחית החדשה וחיסכו את ההתרוצצויות לפני סוף השנה.
שירות המשלוחים שלנו מגיע לרוב חלקי הארץ. 
לבחירת המתנה לשנה האזרחית החדשה גללו למטה
שנה טובה!

מידע נוסף