למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

אם חשקה נפשכם לפנק את עצמכם בזר פרחים מושקע או לשלוח מתנה עם ערך רגשי לאהוב, אהובה או מכרים, אין זה הכרח המציאות שתרוקנו את הכיסים. באנד ג'וי תמצאו מגוון זרי פרחים מרהיבים בסגנונות שונים – קלאסי, מינימליסטי, כפרי, חגיגי או רומנטי. 
בסטודיו אנד ג'וי פועל מיזם חברתי המתמחה בהכנת זרי פרחים ומקנה לאנשים עם צרכים מיוחדים מקצוע מכובד והתמקצעות במלאכת שזירת פרחים ע"פ טכניקות ייחודיות, פרי פיתוחם של מדריכים מקצועיים ושוזרי פרחים ותיקים. 
כל זר מיוצר באנד ג'וי בחום ובאהבה תוך הקפדה על הפרטים הקטנים: החל מבחירת הפרחים, דרך שזירה מיוחדת וכלה באריזה מוקפדת כשעל התהליך מתבצעים פיקוח ובקרה צמודים של אנשי מקצוע מיומנים. 
המשתקמים בסטודיו אנד ג'וי מועסקים ע"פ קונספט חדשני שמשדר עוצמה ופריצת דרך בתחום שיקום אנשים עם מוגבלויות. זהו מקום בו עשרות חברים יקרים אומרים - "אל תתרמו לנו – קנו מאיתנו". 
בזכות רכישת זר פרחים מאנד ג'וי, מתאפשר להעסיק את המשתקמים, ללא תמיכה ציבורית וללא קבלת תרומות. התגמול מושתת על תשלום שכר שעתי, התחשבות וערבות הדדית לשילובם הנורמטיבי חזרה בחברה. בסטודיו אנד ג'וי מתחייבים שמשלוח זר הפרחים שאתם מזמינים, יגיע ליעדו ברכב ממוזג כדי לשמור על טריותו,ואיכותו ולא פחות חשוב, הוא גם ירגש ויקסים את המקבל כי שילבתם ברכישת הזר נתינה ותרומה לקהילה. ניתן להזמין את זרי הפרחים מאנד ג'וי בכלים דקורטיביים ואגרטלים מעוצבים כמתנה משלימה לזרים. כמו כן, ניתן לבצע שינויים והתאמות לזרי הפרחים ע"פ דרישות מיוחדות. לכל זרי הפרחים של אנד ג'וי מוצמדת שקית אבקה מאריכת חיים עבור הפרחים ותווית מיוחדת המעידה על עבודת אנשים עם מוגבלויות, עם הכיתוב : "במתנה זו טמונה נתינה שמעבר... נתינה המעניקה לאדם עם צרכים מיוחדים את היכולת לעבוד ולהתפרנס בכבוד. בשמם, תודה". 

מידע נוסף