למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

יש תינוק חדש במשפחה או לחברים? איזו שמחה. רגע לפני שאתם רצים למחלקת היולדות או לבית ההורים הטריים, ריכזנו עבורכם כמה הצעות למתנות ומארזי לידה ייחודיים ומשמחים. אז למי מביאים מתנה? ליולדת או לתינוק? בינינו, הם הרגע התנתקו מחבל הטבור, כך שהם עדיין כמו אדם אחד. ולענייננו, תוכלו לבחור מגוון מתנות ליולדת ולתינוק החדש שישמחו אותם, יקלו ויסייעו בימים הראשונים שלאחר הלידה וגם לאחר מכן. 
בסטודיו אנד ג'וי תוכלו לבחור בין סלסלות מעוצבות ובתוכן מוצרי תינוקות ייחודיים ומפנקים, מארזי קרטון קשיחים ומעוצבים ובהם מבחר הפתעות או מוצרים בודדים ושמישים ליולדת ולתינוק. 
לדוגמה: בגדים מעוצבים, מגבות, מצעים, מזכרות חמודות בדמות בובות פרווה, נשכן, שמיכה, רעשן, חיתול גדול ואיכותי,  בובת חיתול הנקשר למוצץ, רעשן מקל עם נשכן, זוג גרביים, כדור משחק מבד, בגד גוף מעוצב, ספרון תמונות, חלוקי רחצה, תיק רשת אוניברסלי, כובע בד ועוד. 
כל המוצרים הללו ועוד ניתן להרכיב במארזים שונים, לבחירתכם, בצבעים שאתם אוהבים ומתאימים לתינוק ובתקציב שמתאים לכם. אנחנו בסטודיו אנד ג'וי נסייע לכם בבחירת המתנה, נייעץ ונשלח את המתנה או את ערכת הלידה שבחרתם לכתובת שתבחרו.
בסטודיו אנד ג'וי, בוודאי תשמחו לדעת, שמתנות הלידה שאנו מציעים לכם, הן לא רק ייחודיות ומקוריות, אלא גם חברתיות. זאת בזכות העובדים המסורים שלנו, עובדים עם צרכים מיוחדים, המבצעים את עבודתם נאמנה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר ותוך מיצוי הפוטנציאל האישי שלהם והשתכרותם בשכר הוגן. 
המארזים שלנו יצירתיים ומבטאים מסרים חברתיים וערכיים, תודעת השירות משמשת ערך מנחה ראשון במגע עם לקוחותינו ואנו שמים דגש על שירות אדיב, מגוון, זמינות וחוויית קניה בלתי נשכחת. 
מצאתם את מה שאהבתם? הזמינו עכשיו מתנת לידה וחיסכו את ההתרוצצויות בדרך לבית החולים.
שירות המשלוחים שלנו מגיע לרוב חלקי הארץ. ניתן לשלוח את המתנות ישירות למחלקת היולדות בבית החולים או לביתה הפרטי של היולדת.
מידע נוסף