למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

נולד תינוק חדש במשפחה או לחברים? מזל טוב! עכשיו אתם בטח תוהים לעצמכם איזו מתנה קונים לתינוק? מה נכון להביא לתינוק בן יומו? מה באמת ישרת וישמח את האמא ואת הילד, שהם באמת עכשיו צריכים? אז הנה כמה רעיונות שכדאי לכם לקחת בחשבון. 
ניתן לחלק את סוגי המתנות לתינוקות לשניים: המתנות של השבועות הראשונים שלאחר הלידה, כמו מארזי לידה הכוללים ציוד ראשוני לתינוק – בגדים מעוצבים, מגבות, מצעים או מזכרות חמודות בדמות בובות פרווה. ויש את המתנות שישמשו את התינוק בהמשך התפתחותו כמו נשכן, שמיכה או בגדים לחודשים מתקדמים יותר. 

מתנות לתינוקות - מתנות מקוריות ושימושיות

אצלנו בסטודיו אנד ג'וי אנו מציעים מבחר רחב של מתנות לתינוקות, שיענה על הצורך שלכם ועל התקציב. החל מסלסלה מיוחדת ובתוכה בובת חיתול הנקשר למוצץ, רעשן מקל עם נשכן, חיתול גדול ואיכותי וזוג גרביים, דרך מארז מעוצב מקרטון קשיח עם כדור משחק מבד, בגד גוף מעוצב וספרון, ועד מתנות ומארזים הכוללים שמיכות פעילות, בובות פרווה, חלוקי רחצה, תיק רשת אוניברסלי, כובע בד ועוד. בכל מארז ומתנה לתינוק, ניתן לשנות את התכולה, להוסיף או להוריד פריטים ולהתאים את צבעי הבגדים והמצעים, בהתאם לבחירתכם. 
בסטודיו אנד ג'וי, בוודאי תשמחו לדעת, שהמתנות לתינוקות שאנו מציעים לכם, הן לא רק ייחודיות ומקוריות, אלא גם חברתיות. זאת בזכות העובדים המסורים שלנו, עובדים עם צרכים מיוחדים, המבצעים את עבודתם נאמנה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר ותוך מיצוי הפוטנציאל האישי שלהם והשתכרותם בשכר הוגן. 

מארזי לידה איכותיים

המארזים שלנו יצירתיים ומבטאים מסרים חברתיים וערכיים, תודעת השירות משמשת ערך מנחה ראשון במגע עם לקוחותינו ואנו שמים דגש על שירות אדיב, מגוון, זמינות וחוויית קניה בלתי נשכחת. 
מצאתם את מה שאהבתם? הזמינו עכשיו מתנה לתינוק וחיסכו את ההתרוצצויות בדרך לבית החולים.
שירות המשלוחים שלנו מגיע לרוב חלקי הארץ. ניתן לשלוח את המתנות ישירות למחלקת היולדות בבית החולים או לביתה הפרטי של האם.
מידע נוסף