למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

 
מארזי שוקולד, המתנה שאנשים הכי אוהבים לקבל וכשמדובר בשוקולד שהוא גם גורמה וגם חברתי, אז מדובר במתנה המושלמת - שוקולד עם נתינה כפולה. מצד אחד שוקולד איכותי מצד שני נתינה לקהילה ולעסק חברתי שמעסיק עובדים עם מוגבלויות ונותן להם את ההזדמנות להתפרנס בכבוד.
שוקולד החברתי של אנד ג'וי שימתיק את יומכם יותר מכולם, פרליני שוקולד בלגי מעולה עם ערך חברתי שמתאים לכל אירוע וניתנים למיתוג. מארזי הפרלינים המיוחדים שעיצבנו בשלל צורות וטעמים, מעוטרים באמרות וציטוטים מעצימים בליווי קריצה לערכים חברתיים, שכל אחד ימצא בהם את עצמו. כמו כן, יש בהם חיבור ישיר לערכים החברתיים עליהם מושתת אנד ג'וי, כך שבזכות רכישת השוקולד החברתי, אתם ממתיקים גם את יומם של המשתקמים בסטודיו, בזכותכם הם מתקיימים ומתפרנסים בכבוד.
שוקולד גורמה במגוון מארזים שניתנים למיתוג. מתאימים כמתנה לעובדים וללקוחות במחיר מיוחד גם לארגון וגם לעובדים, שמבצעים רכישות פרטיות. המוצר מתאים במיוחד לציון אירועים מיוחדים: ימי הולדת, קד"מ, השקות, והוא מסופק ברכב ממוזג לנקודה אחת מרכזית או שילוח מתנות לאנשי קשר ביעדים בודדים. השוקולד האיכותי זמין בתוצרת חוץ וגם מקומית במגוון כשרויות בהתאמה לקהלים שונים, כולל בד"צ למגזר הדתי-חרדי.
 
מידע נוסף