למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

מתנות מתוקות מהוות פתרון מצוין למי שמעוניין במתנה שונה ,מקורית וכמובן טעימה במיוחד. מתאים לכל הגילאים ולכל אירוע, מילדים עד מבוגרים. מתנות מתוקות מגיעות במגוון שילובים: פרחים ושוקולד, בונבוני שוקולד, סוכריות גומי, פרלינים ועוד. מתנות מתוקות הן המתנה האידאלית לימי הולדת, לחבר טוב או לחברה טובה, ליום הנישואין, לטו באב, לארוחה משפחתית בחגים או בכל הזדמנות אחרת שאתם מבקשים להפתיע, לשמח או להביע הערכה ואהבה. 
המתנות המתוקות של אנד ג'וי מיוצרות ונארזות באהבה ע"י אנשים עם צרכים מיוחדים כך שברכישת מתנה מתוקה תוכלו לשלב נתינה ותרומה לקהילה. העובדים של אנד ג'וי מועסקים ע"פ קונספט חדשני שמשדר עוצמה ופרץ דרך בתחום שיקום אנשים עם מוגבלויות. 
באתר של אנד ג'וי תמצאו מגוון גדול של מתנות מתוקות לאירועים שונים ניתן להזמין מתנות מתוקות בצבעים ובגדלים שונים, ע"פ התקציב והאירוע שחוגגים. 
בואו וקנו מתנות מתוקות לאירועים משפחתיים, לאירועים עיסקיים, או סתם בשביל שיפור המצב רוח ובכך תרמו לקהילה. מתנות מתוקות מורכבות משוקולדים והפתעות מתוקות נוספות. לכל המתנות המתוקות המצוגות באתר קיימת אפשרות משלוח לרוב חלקי הארץ. ניתן לבצע שינויים והתאמות במגוון זרי הממתקים המוצגים ובעיצובם של המתנות והכל בגמישות מלאה.

מידע נוסף