למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

מקור הבונסאי הוא באמנות יפנית של גידול עצים וצמחים בצורה ששומרת אותם ננסיים. קדמה לאמנות הזו אומנות סינית שנקראת פנג'ינג. בונסאי ביפנית, משמע "גננות על מגש" ומטרתה הייתה ליצור צורות אסתטיות של צמחים ה'מחקות' את נופי יפן. הבונסאי למעשה מבטא באופן שובה לב את עוצמתו של הטבע. 
בסטודיו אנד ג'וי אנו מציעים לכם סוגים שונים של עצי בונסאי, ביניהם את 'עץ האהבה'. בונסאי מסוג ברכיטון המתאפיין בגזע מיוחד המזכיר דמויות פיסוליות שונות של אוהבים חבוקים ושלובים. כל גזע של עץ האהבה שונה מהשני, וה'דמויות' הנראות עליו משתקפות בצורות שונות, כשמסתכלים מזוויות ראייה שונות. את עץ האהבה ניתן להעניק כמתנה למי שאוהבים, למי שהחל בזוגיות חדשה או שנאחל לו אחת כזו. 
עץ בונסאי נוסף שאנו מציעים בסטודיו אנד ג'וי הוא 'עץ הכסף' או  'עץ השפע', שבשמו המקצועי נקרא פורטולוקריה. בונסאי זה, בעל עלים קטנים וצפופים, הנראים כמטבעות קטנים מפתח גזע מרשים ומיוחד. עץ שמתאים כמתנה נפלאה המעבירה מסר של הצלחה, שגשוג ושפע. ניתן להעניק לחבר קרוב או חבר לעבודה עם מעבר למשרד חדש, בחנוכת בית או בפתיחת עסק חדש. 
בכל מארז בונסאי  שאנו מציעים לכם מושקעת חשיבה והרבה אהבה. 
המארז הוא ייחודי ומקורי ומגיע עם מסר של תרומה לקהילה, בזכות אותם עובדים מסורים שלנו, עובדים עם צרכים מיוחדים, שהם חלק בלתי נפרד מהעשייה החברתית של אנד ג'וי ומהעשייה בכלל. 
כשאתם מזמינים עץ בונסאי בסטודיו אנד ג'וי אתם נהנים גם ממתנה מיוחדת וגם מתרומה לקהילה. 
לבחירת עץ הבונסאי המושלם עבורם, גללו להמשך. 
מידע נוסף