למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

קנקני התה והספלים המדברים שלנו הם בהחלט מתנה מקורית וייחודית לכל אוהבי התה וכמובן אוהבי הקפה. בקטגוריית הקנקנים תוכלו למצוא קנקני ברזל בעיצוב יפני לחליטות תה בגדלים שונים, קנקני זכוכית אלגנטיים, קומקומים יפהפיים וקנקני קרמיקה מעוצבים עם מסרים ייחודיים. 
בקטגוריית הספלים ניתן למצוא מתנות משגעות של ספלי קרמיקה עם מסרים של אהבה, בריאות, שלום ועוד, סטים יוקרתיים של כוסות אספרסו ודאבל אספרסו, ספלים צבעוניים עם ברכות עליהם ועוד. 
כשאתם בוחרים מתנה, תוכלו להרכיב מארזי מתנות שונים ומיוחדים בתוספת לספלים ולקנקנים. לדוגמה, ניתן להוסיף מארזים של חליטות תה יוקרתיות ואיכותיות, צנצנות דבש, שוקולדים, פולי קפה מצופים בשוקולד מריר ואפילו פרחי שוקולד מתוקים. מה המרכיבים, באיזו אריזה, מה המסר ומה להוסיף – את כל זה תוכלו לבנות בעצמכם, כאן באתר בהתאם למקבלי המתנה, התקציב והמסר אותו אתם רוצים להעביר. 
בסטודיו אנד ג'וי אנו משקיעים מחשבה ותשומת לב לכל פרט ופרט. עובדינו המסורים, עובדים עם צרכים מיוחדים, מבצעים את עבודתם נאמנה, באהבה רבה, תוך מיצוי הפוטנציאל האישי שלהם והשתכרות בשכר הוגן. 
כל מוצר שלנו, בסטודיו אנד ג'וי הוא ייחודי, יצירתי ומלווה במסר חברתי וערכי. תודעת השירות שלנו משמשת ערך חשוב במגע עם לקוחותינו ואנו שמים דגש על שירות אדיב, מגוון, זמינות וחוויית קניה בלתי נשכחת. 
האיכות גבוהה והשירות מהיר, כולל שירות משלוחים לרוב חלקי הארץ.
כשאתם מזמינים ספלים וקנקני תה בסטודיו אנד ג'וי אתם נהנים גם ממתנה ייחודית וגם תורמים לקהילה. 
לבחירת קנקנן התה או הספלים שאתם אוהבים, גללו להמשך

מידע נוסף