למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

יום המורה נחגג כל שנה בתאריך כ"ג בכסלו. יום בו אנו מביעים את הערכתנו ומוקירים תודה למורים ולמורות שליוו אותנו ואת ילדינו לאורך השנה. תודה על המסירות והעבודה מלאת המשמעות ועל עבודתם בחינוך דור העתיד, מתוך הבנה כי הם המפתח להצלחה. אפשר להביע תודה למורים עם מסר ערכי ייחודי, אפשר עם מזכרת יפה, עם זר פרחים מיוחד או עם מארז שוקולד מהודר. 
בכל מתנה שלא תבחרו, בסטודיו אנד ג'וי, אנו מציעים לכם מגוון רחב של מתנות ייחודיות שיתאימו לכם – מארזים ייחודיים ומעוצבים מלווים במסרים ערכיים מבחוץ ומיני מתוקים מבפנים, זרי פרחים מקסימים, ליקר שוקולד איכותי במארז נורה ייחודי עם מסרים של אור וחיבור, סט תחתיות עם חוקים טובים שמתאימים לכל אחד מאתנו ולחברה בכלל ועוד. 
בסטודיו אנד ג'וי כל מוצר שלנו הוא ייחודי, יצירתי ומלווה במסר חברתי וערכי. בכל מארז מושקעת הרבה מחשבה, דיוק והרבה אהבה. אהבה, על ידי עובדינו המסורים, עובדים עם צרכים מיוחדים, המבצעים את עבודתם נאמנה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. עובדים שנהנים ממיצוי הפוטנציאל האישי שלהם והשתכרות בשכר הוגן. 
תודעת השירות שלנו משמשת ערך חשוב במגע עם לקוחותינו ואנו שמים דגש על שירות אדיב, מגוון, זמינות וחוויית קניה בלתי נשכחת. האיכות גבוהה והשירות מהיר, כולל שירות משלוחים לרוב חלקי הארץ.
כשאתם מזמינים מתנה למורים בסטודיו אנד ג'וי אתם נהנים גם ממתנה מקורית וייחודית וגם תורמים לקהילה. 
לבחירת מתנה למורה שמתאימה לכם, גללו להמשך.

 

מידע נוסף