למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

מחפשים מתנות ליום הולדת? מתנות יחודיות ליום הולדת של אמא, אבא, חבר או חברה, או ליום הולדת לקולגה בעבודה? סטודיו אנד ג'וי מתמחה במגוון רחב של מתנות עם ערך חברתי המתאימות כמתנות יום הולדת מקוריות. יש לנו מגוון רחב של מתנות החל ממתנות ממותגות ארוזות ומהודרות המשלבות מסרים מעצימים מבחוץ ומלאות הפתעות מתוקות מבפנים, דרך זרים מתוקים, זרי פרחים, עציצי בונסאי, שוקולדים מובחרים, ספלים, מארזי תה וקפה, תחתיות, שלטים עם מסרים, עציצים מעוצבים ועוד.
בכל שנה אנו מוסיפים רעיונות חדשים ואריזות מעוצבות חדשות, בין אם תרצו מתנה קטנה או גדולה, עם מסר מיוחד או מסר ערכי, אנו כאן כדי להתאים לכם את המתנה המיוחדת לכם.
כל מוצר שלנו, בסטודיו אנד ג'וי הוא ייחודי, יצירתי ומלווה במסר חברתי וערכי. בכל מארז מושקעת הרבה מחשבה, דיוק והרבה אהבה. אהבה, על ידי עובדינו המסורים, עובדים עם צרכים מיוחדים, המבצעים את עבודתם נאמנה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. עובדים שנהנים ממיצוי הפוטנציאל האישי שלהם והשתכרות בשכר הוגן.
תודעת השירות שלנו משמשת ערך חשוב במגע עם לקוחותינו ואנו שמים דגש על שירות אדיב, מגוון, זמינות וחוויית קניה בלתי נשכחת. האיכות גבוהה והשירות מהיר, כולל שירות משלוחים לרוב חלקי הארץ. כשאתם מזמינים מתנה בסטודיו אנד ג'וי אתם נהנים גם ממתנה מקורית וייחודית וגם תורמים לקהילה. לבחירת המתנה המושלמת, גללו להמשך.

מידע נוסף