למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

מחפשים מתנות מיוחדות לסוף שנה? מתנות יחודיות למורה, מתנת הוקרה לגננת? סטודיו אנד ג'וי מתמחה במגוון רחב של מתנות ערכיות המתאימות כמתנת הוקרה לסוף שנה. יש לנו מגוון רחב של מתנות החל ממתנות ממותגות ארוזות ומהודרות המשלבות מסרים מעצימים מבחוץ ומלאות הפתעות מתוקות מבפנים, דרך זרים מתוקים, זרי פרחים, עציצי בונסאי, שוקולדים מובחרים, ספלים, מארזי תה וקפה, תחתיות, שלטים עם מסרים, בקבוקי ספורט ועוד.

בכל שנה אנו מוסיפים רעיונות חדשים ואריזות מעוצבות חדשות בהתאם לאירועים ספציפיים, לחגים ולימים מיוחדים. בין אם תרצו מתנה קטנה או גדולה, עם מסר מיוחד או מסר ערכי המתאים לרוח החברה או האירוע, אנו כאן כדי להתאים לכם את המתנה המיוחדת לכם.

כל מוצר שלנו, בסטודיו אנד ג'וי הוא ייחודי, יצירתי ומלווה במסר חברתי וערכי. בכל מארז מושקעת הרבה מחשבה, דיוק והרבה אהבה. אהבה, על ידי עובדינו המסורים, עובדים עם צרכים מיוחדים, המבצעים את עבודתם נאמנה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. עובדים שנהנים ממיצוי הפוטנציאל האישי שלהם והשתכרות בשכר הוגן.

תודעת השירות שלנו משמשת ערך חשוב במגע עם לקוחותינו ואנו שמים דגש על שירות אדיב, מגוון, זמינות וחוויית קניה בלתי נשכחת. האיכות גבוהה והשירות מהיר, כולל שירות משלוחים לרוב חלקי הארץ. כשאתם מזמינים מתנה לעובדים בסטודיו אנד ג'וי אתם נהנים גם ממתנה מקורית וייחודית וגם תורמים לקהילה. לבחירת המתנה המושלמת למורה או לגננת, גללו להמשך.

מידע נוסף