למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

מחפשים מתנות לראש השנה לעובדים? סטודיו אנד ג'וי מתמחה במגוון רחב של מתנות מקוריות לחג,  החל ממתנות ממותגות ארוזות ומהודרות המשלבות מסרים ערכיים מבחוץ ומלאות הפתעות מתוקות מבפנים, דרך זרים מתוקים, זרי פרחים, עציצי בונסאי, שוקולדים מובחרים, יינות, ספלים, מארזי תה וקפה, תחתיות, שלטים עם מסרים, בקבוקי ספורט ועוד.
בכל שנה אנו מוסיפים רעיונות חדשים ואריזות מעוצבות חדשות וייחודיות. בין אם תרצו מתנה לראש השנה קטנה או גדולה, עם מסר מיוחד או מסר ערכי המתאים לרוח החברה, אנו כאן כדי להתאים לכם את המתנה המיוחדת לכם.
כל מוצר שלנו, בסטודיו אנד ג'וי הוא ייחודי, יצירתי ומלווה במסר חברתי וערכי. בכל מארז מושקעת הרבה מחשבה, דיוק והרבה אהבה. אהבה, על ידי עובדינו המסורים, עובדים עם צרכים מיוחדים, המבצעים את עבודתם נאמנה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. עובדים שנהנים ממיצוי הפוטנציאל האישי שלהם והשתכרות בשכר הוגן.
תודעת השירות שלנו משמשת ערך חשוב במגע עם לקוחותינו ואנו שמים דגש על שירות אדיב, מגוון, זמינות וחוויית קניה בלתי נשכחת. האיכות גבוהה והשירות מהיר, כולל שירות משלוחים לרוב חלקי הארץ.
כשאתם מזמינים מתנה לראש השנה לעובדים בסטודיו אנד ג'וי, אתם נהנים גם ממתנה מקורית וייחודית וגם תורמים לקהילה. לבחירת המתנה המושלמת עבורכם, גללו להמשך.
מידע נוסף