למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

נולד תינוק חדש במשפחה או לחברים? מזל טוב! עכשיו אתם בטח תוהים לעצמכם איזו מתנה קונים לתינוק? מה נכון להביא לתינוק בן יומו? מה באמת ישרת וישמח את האמא ואת הילד, שהם באמת עכשיו צריכים.
אצלנו בסטודיו אנד ג'וי אנו מציעים מבחר רחב של מתנות לידה מעוצבות, שיענו על הצורך שלכם ועל התקציב. החל מביגוד ראשוני לתינוק מעוצב של חברת מיננה, מצעים למיטת תינוק של מיננה, מגבות מיוחדות, חיתולי טטרה גדולים , שמיכות תינוק וצעצועי התפתחות מיוחדים . כל הפריטים הינם מהמותג מיננה מהמובילים בתחום ויוצרים מתנה איכותית ומקסימה. בכל מארז ומתנה, ניתן לשנות את התכולה, להוסיף או להוריד פריטים ולהתאים את צבעי הבגדים והמצעים, בהתאם לבחירתכם. 
בסטודיו אנד ג'וי, בוודאי תשמחו לדעת, שהמתנות לידה שאנו מציעים לכם, הן לא רק ייחודיות ומקוריות, אלא גם חברתיות. זאת בזכות העובדים המסורים שלנו, עובדים עם צרכים מיוחדים, המבצעים את עבודתם נאמנה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר ותוך מיצוי הפוטנציאל האישי שלהם והשתכרותם בשכר הוגן. 
המארזים שלנו יצירתיים ומבטאים מסרים חברתיים וערכיים, תודעת השירות משמשת ערך מנחה ראשון במגע עם לקוחותינו ואנו שמים דגש על שירות אדיב, מגוון, זמינות וחוויית קניה בלתי נשכחת. 
מצאתם את מה שאהבתם? הזמינו עכשיו מתנת לידה מעוצבת וחיסכו את ההתרוצצויות בדרך לבית החולים.
שירות המשלוחים שלנו מגיע לרוב חלקי הארץ. ניתן לשלוח את המתנות ישירות למחלקת היולדות בבית החולים או לביתה הפרטי של האם.

מידע נוסף