למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

לעיתים, לצערנו, אנו נקראים לניחום אבלים, השתתפות בצער, או לימי זיכרון.  משלוח גלגל אבל, זר פרחים, או חבילת ניחומים מביעה השתתפות באבדן, או בימי זיכרון. נהוג לשלוח זר אבל או גלגל אבל ולקשור סביבו סרט שחור ורחב עליו נכתב בכיתוב לבן כיתוב המתאר את השתתפותו של נותן הזר בצער המשפחה. לרוב הכיתוב הוא: "משתתפים בצערכם" " אתכם באבלכם" והוספת שם החברה או שם המזמין. ניתן כמובן לשנות את הכיתוב לפי החלטתכם.
זר אבל או חבילת ניחומים משמשים לעיתים גם הבעת צער ממרחקים במידה ואין באפשרות השולח להשתתף בהלוויה, או בשבעה והוא חפץ להביע את צערו ולהשתתף בצער המשפחה האבלה. 
אנו בסטודיו אנד ג'וי מספקים מגוון זרי וגלגלי אבל, ומארזי ניחומים, אותם ניתן לשלוח ליעדם. זרים לאנשים פרטיים, ארגונים, חברות ועוד. 
זרי אבל או גלגלי אבל, מארזי ניחומים וחבילות השתתפות בצער, מיוצרים באנד ג'וי ע"י אנשים עם מוגבלויות. בסטודיו אנד ג'וי בחרנו להעסיק עובדים עם צרכים מיוחדים, בכל תהליך הייצור, תוך מיצוי הפוטנציאל האישי שלהם והשתכרותם בשכר הוגן. עובדים מסורים, המבצעים את עבודתם באהבה ותוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. 
זרי האבל או גלגלי האבל נשזרים באנד ג'וי, ע"פ טכניקות ייחודיות, פרי פיתוחם של מדריכים מקצועיים ושוזרי פרחים ותיקים, מפרחים טריים ואיכותיים ומשונעים ללא עיכוב ליעדם ברכבים ממוזגים. 
שירות המשלוחים שלנו מגיע לרוב חלקי הארץ. ניתן לבדוק אפשרות של משלוח גלגל האבל/זר ישירות לבית העלמין.

מידע נוסף