למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

בסטודיו אנד ג'וי תמצאו מגוון של אגרטלים וכלים במיני צורות וגדלים. אגרטלי זכוכית לזר פרחים או לפרח בודד, אגרטלי קרמיקה לצמחים שיכולים לשמש כמתנה מרשימה למשרד או לבית ואגרטלי בטון דקורטיביים, המקנים חזות מכובדת לצמח ומתאימים כמתנה יוקרתית. כל אגרטל מתאים לאירוע אחר ובעל נוכחות שונה, אותה מומלץ להתאים לסוג האירוע ולמקבל המתנה. אנו כמובן ממליצים לרכוש את האגרטל או הכלי עם זר פרחים ייחודי, צמח מתאים ובשילוב עיטוף וקישוט מתאימים. ניתן גם לרכוש את האגרטלים והכלים בנפרד בהתאם למצאי שלנו. מגוון האגרטלים והכלים זמין באתר, במחירים נוחים ובמבצעים משתנים. 
איכות ותרומה לקהילה כשאתם מזמינים אגרטלים וכלים בסטודיו אנד ג'וי אתם נהנים גם מאיכות וגם תורמים לקהילה. בסטודיו אנד ג'וי בחרנו להעסיק עובדים עם צרכים מיוחדים, בכל תהליך הייצור, תוך מיצוי הפוטנציאל האישי שלהם והשתכרותם בשכר הוגן. עובדים מסורים, המבצעים את עבודתם באהבה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. 
שירות וערכים כל מוצר שלנו, בסטודיו אנד ג'וי הוא ייחודי, יצירתי ומלווה במסר חברתי וערכי. תודעת השירות שלנו משמשת ערך חשוב במגע עם לקוחותינו ואנו שמים דגש על שירות אדיב, מגוון, זמינות וחוויית קניה בלתי נשכחת. האיכות גבוהה והשירות מהיר, כולל שירות משלוחים לרוב חלקי הארץ. לבחירת האגרטל שמתאים לכם, גללו להמשך.

 

מידע נוסף