למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

הסחלבים שייכים למשפחת הצמחים המגוונת ביותר לאדם. יש למעלה מ- 880 סוגים ו-28,000 זנים של סחלבים. הסחלב הנו אחד מהפרחים המיוחדים בעולם ולא לחינם הוא נקרא "מלך הפרחים". 
בסטודיו אנד ג'וי אנו מציעים לכם מגוון רחב של זני סחלבים, בעיקר מסוג הפלנופסיס, שהוא המומלץ ביותר והנפוץ ביותר לגידול ביתי. סחלב הפלנופסיס מגיע במגוון צבעים וגדלים, עליו בשרניים בגוון ירוק, ירוק – אדמדם, ורוד, מנומר, לבן או צהוב. הסחלב שתול עם תערובת של שבבי עץ ומתאים כמתנה לבית חדש, משרה חדשה או סתם אם בא לכם לפנק מישהו שאוהבים.
את הסחלבים אנו מציעים במארז עץ מיוחד הכולל שוקולד ופרלינים, כענף בודד בעציץ, בסלסלה או בכלי קרמיקה מהודר, או כעציץ גדול בקערת קרמיקה עם שני סחלבים מרשימים. בכל מקרה, כשמדובר בסחלבים, זו תמיד מתנה מרעננת שעושה טוב על הלב. 
בסטודיו אנד ג'וי אנו משקיעים מחשבה ותשומת לב לכל פרט ופרט. 
עובדינו המסורים, עובדים עם צרכים מיוחדים, מבצעים את עבודתם נאמנה, באהבה רבה, תוך מיצוי הפוטנציאל האישי שלהם והשתכרות בשכר הוגן. 
כל מוצר שלנו, בסטודיו אנד ג'וי הוא ייחודי, יצירתי ומלווה במסר חברתי וערכי. תודעת השירות שלנו משמשת ערך חשוב במגע עם לקוחותינו ואנו שמים דגש על שירות אדיב, מגוון, זמינות וחוויית קניה בלתי נשכחת. 
האיכות גבוהה והשירות מהיר, כולל שירות משלוחים לרוב חלקי הארץ.
כשאתם מזמינים סחלבים בסטודיו אנד ג'וי אתם נהנים גם ממתנה ייחודית וגם תורמים לקהילה. 
לבחירת הסחלב המושלם בשבילכם, גללו להמשך.


מידע נוסף