למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

 משלוחי שוקולד ומתוקים
"יום אחד כשיתבהר לך שלעולם לא תצליח להשיג את כל השוקולד שהיית רוצה – תדע שהתבגרת" לא ידוע.
אומרים שמי שאומר שהוא לא אוהב שוקולד משקר , ואכן מתנות השוקולד הן המתנות האהובות ביותר על מקבליהם, ותמיד מעלות חיוכים.

בסטודיו אנד ג'וי תוכלו למצוא מגוון רחב של מארזי שוקולד וחבילות שי, במגוון רחב כגון: זרים מתוקים, פרחי שוקולד, זרי שוקולד, שוקולד גורמה יוקרתי, דה קרינה ועוד.
השוקולד האיכותי ארוז במארזים שונים וצבעונים עם ציטוטים חברתיים, ואמירות השראה. במגוון רחב של חבילות שי ומתנות איכות תחת קונספט חדשני של תרומה לקהילה.
תוכלו למצוא מארזי שי מפתיעים שמכילים מגוון שונה של מארזי שוקולד שמתאימים לאירועים שונים.

המגוון של אנד ג'וי כולל אריזות שוקולד בודדות ואריזות מתנה משולבות- חבילות שי המורכבות ממגוון מוצרי שוקולד במארזים גדולים מפח או מקרטון המעוטרים באיורים שונים. בקטלוג העשיר של סטודיו אנד ג'וי תוכלו למצוא משלוחי שוקולד, לצד פרחים וחבילות שי שמותאמות לתקציבכם ולטעמכם האישי במגוון גדלים, מחירים ועיצובים. אצלינו תוכלו למצוא גמישות מלאה באנד ג'וי ב"תפירת" חבילות השי שמכילות שוקולדים ע"פ תקציב הלקוחות וטעמם האישי. ניתן לשלב ממגוון המוצרים אלכוהול ויין, ספרים, ועוד. 
משלוחי שוקולד של סטודיו אנד ג'וי בסטודיו אנד ג'וי מתחייבים שמשלוח השוקולד יגיע ליעדו ברכב ממוזג כדי לשמור על טריותו, ואיכותו. כל משלוח שוקולד שיוצא מאנד ג'וי מסומן בתווית תודה מיוחדת המעידה שהיא יוצר באהבה ע"י אנשים עם צרכים מיוחדים :"במתנה זו טמונה נתינה שמעניקה לאדם עם צרכים מיוחדים את הזכות לעבוד ולהתפרנס בכבוד.. בשמם, תודה".


הכי נמכר

מארז מתנה אישי ורב שימושי מסדרת נוסטלגיה

(10)
30.00
30.00 30.00
מוצר השבוע

מתנת שוקולד אישית שכולה אהבה

(6)
30.00
30.00 30.00
מוצר מומלץ

תיבת עץ במילוי מושלם שכל אחד/אחת היה רוצה לקבל לא רק ליום האהבה!

(115)
400.00
400.00 400.00