יום העצמאות הוא ללא ספק אחד הימים החגיגיים ביותר בארצנו. 
הוא אמנם לא חג, כפי שאנו מגדירים חג על פי המסורת, אבל הוא בוודאי חלק בלתי נפרד מההיסטוריה של העם היהודי, מסמל את הדרך שלנו כעם וכמדינה ויש בו ערכים וסמלים רבים שקושרים אותנו כעם. יום העצמאות בשבילנו, עם ישראל, מסמל חופש, דרך חדשה, בחירה ואיחוד בין אנשים שונים מכל קצוות תבל. 
ובמיוחד ליום זה, אנו מציעים, מבחר מתנות מקוריות שמתאימות לשלל אירועים המתקיימים ביום העצמאות: אם אתם מתארחים אצל חברים או משפחה במנגל המסורתי או לצפייה במטס השנתי, כשאתם מארחים ורוצים להעניק משהו קטן, סמלי ועם הרבה משמעות לאורחים, כמתנה לבית הספר או למורה, כמתנה לתלמידים או לקבוצה בה למדתם שחשובה לכם. 
ואולי זה לא באמת משנה למי, אלא מה המסר שאתם רוצים להעביר. 
בין כך ובין כך, תוכלו לבחור בין שלל אפשרויות. לדוגמה, עציץ קקטוס עטוף בכחול לבן עם מסר ציוני לצדו, או מתנת פינוק קטנה, מעוצבת וייחודית ובה בוטנים ישראליים, או שוקולדים עטופים בדגל ישראל, סינר כחול למנגל עם כלים, גפרורים כחול לבן ועוד ועוד. 
מה שבטוח הוא, בין אם המתנה קטנה או גדולה, היא מעבירה מסר של חג, ציונות, אהבת ישראל, חיבור ואחדות. ולא פחות חשוב – כשאתם רוכשים מוצר אצלנו בסטודיו אנד ג'וי אתם גם תורמים לקהילה, בזכות העובדים המסורים שלנו, אנשים עם מיוחדים, שהם חלק בלתי נפרד מהעשייה החברתית של אנד ג'וי ומהעשייה בכלל. 
כשאתם מזמינים מתנה ליום העצמאות בסטודיו אנד ג'וי אתם נהנים גם ממתנה מקורית וגם תורמים לקהילה. לבחירת המתנה המתאימה לכם, גללו להמשך.