למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

מתנות לידה
מתנות ליולדת - לציון המאורע המשמח!
חדש: 100% מתנה ללא דאגה. סטודיו אנד ג'וי מאפשר ליולדת להחליף את המתנה הישר ממיטת המנוחה לאחר לידה. פשוט, בחרו את המתנה, אנחנו נשלח אותה ליולדת, לא קלעתם לטעם היולדת, לא נורא, כנסו שוב (אתם או היולדת) לאתר הבית שלנו או התקשרו, בחרו את המתנה המתאימה והשליח שלנו יצא אליכם עם המתנה החדשה ויאסוף את המתנה הישנה ללא עלות נוספת מצדכם. עוד סיבה לרכוש מתנות לידה מאנד ג'וי.

משלוח מתנות ליולדת וערכות לידה  

המיזם החברתי אנד ג'וי אשר מעסיק עובדים עם מוגבלויות הכין עבורכם מתנות לידה שמחות, מהנות וכיפיות. אצלנו תוכלו למצוא מגוון מתנות לידה, בגדים מעוצבים לתינוק הרך, צעצועים, מגבות, שמיכות, מצעים, שמיכות פעילות, תיקים, בגדי גוף, אוברולים, מגבות, חיתולי בד ועוד. כל המתנות הוכנו ממוצרי המותגים המובילים ביותר בתחום המוצרים לתינוקות .
מוצרים אלה משולבים במארזי המתנה ליולדת ויוצרים מתנה איכותית ומרשימה ועוד מגוון רחב של מתנות ליולדת הטרייה.
מתנות הלידה מסופקות עם שליח עד הבית מהיום להיום / מהיום למחר או בדואר רשום ואיסוף עצמי לפי בחירה.
 
אנד ג'וי כדי לתת – רוכשים והופכים ל"שותפים לדרך". הזמנה של מתנה ללידה מסטודיו אנד ג'וי מהווה תרומה לקהילה, מכיוון שסטודיו אנד ג'וי חרט על דגלו את העיקרון כי הסטודיו מקדם אנשים עם צרכים מיוחדים על-ידי העסקתם בכבוד. בחבילות הלידה השונות ניתן לבצע שינויים לפי הצורך והרצון של המזמין/ה. ניתן לשלב בגדים, שמיכות, מארזים שונים ושוקולדים איכותיים ויוקרתיים, הכל בהתאם לדרישה, לתקציב ולטעמם האישי של המזמינים. מארזי המתנה ליולדת נשלחים בגוונים המתאימים לתינוק/ת בצבע מותאם ובאספקה מהירה, ישירות לבית היולדות או לבית המשפחה, על פי בחירתכם. אנו מציעים מגוון רחב של מתנות מפנקות ליולדת. נשמח אם תתרשמו מאתר האינטרנט שלנו, המציע מגוון מחירים רחב.  


הכי נמכר

מתנה ללידה הכוללת6 מוצרים

(9)
189.00
189.00 149.00
מוצר השבוע

מתנת לידה עשירה ומגוונת

(1)
330.00
330.00 330.00
מוצר מומלץ

מתנה ללידה הכוללת 5 מוצרים

(1)
254.00
254.00 254.00