סל קניות (0)
עלינו
עלינו

עלינו

&JOY- סטודיו לעיצוב וייצור פרחים ומתנות, שכולן אומרות "ישראל היפה". סטודיו אנד ג'וי מבוסס כל כולו על קסם, יופי, איכות ונתינה מכל הלב.

סטודיו אנד ג'וי מציע ללקוחותיו חוויית קניה חדשה שכל כולה שמחה והנאה.

מגוון המתנות כולל: זרי פרחים, מתנות ליולדת, משלוחי שוקולד ו- זרי שוקולד,צמחי נוי משולבים בכלים דקורטיביים, בונסאים עצים ננסיים, עציצים, חבילות שי, מארזים מרהיבים לחגים ועוד.

במתנות משולבים עיצוב מרשים, איכות מוקפדת, רעיונות מקוריים, גימור מושלם, ומעל הכל: אהבה, אכפתיות, תרומה לקהילה, מודעות לאחר, התחשבות וערבות הדדית - ערכים עליהם מושתת חברה בריאה ודינמית.

עובדי אנד ג'וי הם אנשים עם צרכים מיוחדים המסורים ללא גבול. שילובם עימנו בסטודיו אנד ג´וי, תוך מיצוי הפוטנציאל האישי שלהם והשתכרותם בשכר הוגן, מעמיד אותם כחלק אינטגראלי מהחברה הישראלית ומאפשר להם לקיים חיים של כבוד ועצמאות.

 

זהו פרויקט חדשני ופורץ דרך בתחום התעסוקה הנורמטיבית לאנשים עם צרכים מיוחדים, תוך תרומה לקהילה. בשל כך, הענקת מתנה מתוך המגוון של סטודיו אנד ג'וי, מאפשרת לנותן המתנה להיות שותף לפרויקט המיוחד תוך הנאה כפולה:

ההנאה שבנתינת מתנה איכותית ומרשימה, ובנוסף, הנאה מתרומה ישירה לקהילה.

סטודיו אנד ג'וי רואה את תודעת השירות כערך מנחה ראשון במעלה סדר העדיפויות. בשל כך, אנו שמים דגש ומקפידים לשרת את לקוחותינו בחדווה ובאדיבות, לספק את צורכיהם עם שלל מוצרים מגוונים, להיות זמינים בכל עת ולהציע חווית קניה בלתי נשכחת. המוצרים של אנד ג´וי נארזים לכדי חבילות שונות המשלבות בין הפריטים באפן מושלם ליצירת מתנה יפה, יוקרתית ואיכותית.

הפרחים והמתנות שלנו מתאימים לימי הולדת, אירועים רומנטיים, כניסה לבית חדש, אות הערכה על קידום בעבודה, הוקרת תודה, חבילות לידה, מתנות לעסקים, קידום מכירות, איחולי החלמה, חגים ומועדים וכל אירוע אחר שתרצו לציין .

 על העובדים שלנו:

במסגרת עבודת סטודיו אנד ג'וי, אנו משלבים אנשים המתמודדים עם מוגבלויות שונות, כמו למשל : לקויי ראיה, פיגור שכלי, נפגעי נפש ועוד בכל שרשרת האספקה. מעצימים יתרונות ומבטלים כמעט לחלוטין את החסרונות.

צוות הסטודיו פיתח טכניקות עבודה ייחודיות, המותאמות לכל עובד ועובד.

מה אנחנו מקנים למשתקמים העובדים בסטודיו אנד ג'וי?

 • ערוץ לשיקום באמצעות מקצוע מכובד ע"פ יכולות העובד וכישוריו, ושילובו בקהילה באופן מלא ונורמטיבי
 • מקור פרנסה מכובד ושכר שעתי הוגן, השונה בתחשיבו ממרכזי עבודה שיקומיים אחרים
 • עבודה יצירתית המעודדת ביטוי רגשי ומשלבת בתוכה גירוי חושי : מגע, ריח וצבע
 • מימוש יכולות וכישורים של כל אחד מהעובדים, תוך התאמה אישית לאופי העובד וכישוריו
 • בתחום הרגשי : שיפור הדימוי העצמי, פיתוח מודעות עצמית וביטחון עצמי גדול יותר
 • בתחום הקוגניטיבי : העלאת יכולת הקשב והריכוז, שיפור יכולות תכנון, אימון בפתרון בעיות, שיפור בזיכרון ועוד..
 • בתחום ההתנהגותי : שיפור יכולת לאמץ נורמות התנהגות חברתיות, פיתוח אסרטיביות, תרגול מיומנויות רלבנטיות למקום עבודה...
 • בתחום החברתי : פיתוח מיומנויות לאינטראקציה חברתית, פיתוח יכולות לתקשורת מילולית, שיפור יכולת ההקשבה ועוד..
 • בתחום המוטורי : שיפור מוטוריקה גסה ועדינה, שיפור כוח וסיבולת, גידול בתיאום "עין-יד"...
 • בתחום הסנסורי : גירוי כל החושים תוך עבודה עם חומרים צומחים,פרחיםשמקורם בטבע, ויסות היפר / היפוסנסטיביות ועוד...

המסירות והאכפתיות של עובדינו הינה הערובה לאיכות מוצרינו. סטודיו אנד ג'וי אינו נתמך על ידי גופים ציבוריים ואינו ניזון מתרומות. הכנסותינו היחידות הינן ממכירות המוצרים שעובדינו הנאמנים יוצרים באהבה.

נשמח אם תהיו חלק בתהליך מינוף הפרויקט וקידומו, על ידי :

 • רכישת מתנות מאיתנו
 • הפצת המידע אודותינו לאנשי קשר

מאת נדב עטיה יזם ומנהל סטודיו אנד ג'וי: 

 

 אדם עם מגבלה לא זר לי. גדלתי לצד אב הלום קרב, ממלחמת יום הכיפורים (הייתי בן שנה וחצי כשאבי נפצע). חוויות מאתגרות ומאד לא פשוטות... אני יודע עד כמה מקום עבודה מכבד ומעשיר חשוב, לא רק לנכה עצמו, אלא אף מקרין באופן ישיר על משפחתו הגרעינית הקרובה. 

למרות כל הקשיים והמגבלות, מגיל צעיר חונכתי להישגיות. למדתי לפעול מתוך עוצמה ולא מתוך מסכנות, ובשלב הבגרות, זה התבטא בפתיחת עסקים מוצלחים פורצי דרך. בכל השלבים הללו, הכל הודחק, עד ... הסיור במפעל המוגן.

הסיור החזיר אותי לרגע מסוים בילדות, אז הלכתי לבקר את אבי בבית חולים לנפגעי נפש, שם הגיש לי מכונית מעץ, שבנה לי בסדנת היצירה בבית החולים. הזיכרון המודחק חזר אליי ברגע. אותן ידיים רועדות, אותם פנים מבויישים...

ובסיום אותו סיור, במיוחד לאחר שהבנתי שאנשים המועסקים במפעל מוגן מתוגמלים עפ"י תפוקה ולא לפי שעה, בלי שום תנאים סוציאליים, החלטתי להקים את אנד ג'וי.

השקעתי את כל כספי במיזם ומתוך מטרה להעניק מקום מפרנס ומעצים לאנשים עם מוגבלויות.
התנאי העיקרי שהצבתי לעצמי הוא להמשיך ולפעול מתוך עוצמה ויצירתיות. לא רציתי להקים עמותה ולא רציתי להתבסס על תרומות ותקציבי ציבור. רציתי להקים עסק. עסק שפועל למטרת רווח – אך לא במקסום רווח. כזה שמשלב בין הפן הפיננסי לפן הסוציאלי.

כיום קוראים לזה "עסק חברתי" או עסק מהמגזר הרביעי, אך אז.. מי ידע לשייך?! 

ומאז 2007, כשהקמתי את אנד ג'וי בקו מנחה שאומר: "אל תתרמו לנו - קנו מאתנו", הכשרנו כ-100 אנשים עם מוגבלויות. הדרכנו וליווינו אותם באופן אישי, איך לעצב מתנות איכות ולשזור זרי פרחים.

בחזוני העסקי אני שואף להרחיב את הפעילות למרכזים נוספים ברחבי הארץ ולאפשר לאנשים נוספים, המתמודדים עם מוגבלויות שונות, לממש את הפוטנציאל הטמון בהם, לרכוש מקצוע ולהשתכר שכר שעתי הוגן.

                                                          לפרטים: סטודיו אנד ג'וי, טלפון 03-9011735

או במייל info@andjoy.co.il

      כתובתנו: המלאכה 4, ביתן 40 ,פארק אפק - ראש העין(כניסה מרח' העמל 5)