למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

מתנות לחגים
החגים מגיעים? עכשיו הזמן לחפש מתנות מקוריות וייחודיות למשפחה, למקום העבודה ולחברים, לפני שהלחץ של החג מתחיל. אין ספק שהתברכנו בלא מעט חגים בארצנו הקטנטונת. כל חג הוא הזדמנות נפלאה לשמור על קשר עם הקרובים, לחדש קשר שקצת התרופף או להגיד תודה ולהביע הערכה למי שחשוב לנו. 
אצלנו בסטודיו אנד ג'וי אנו מציעים מבחר מתנות רחב המתאים לכל חג וחג. החל מזרי פרחים, דרך חבילות שי ממותגות של שוקולדים ויין המלוות במסרים ערכיים, עציצי בונסאי, זרים מתוקים ועוד ועוד. 
יש לנו מתנות מיוחדות לראש השנה, לפסח, לפורים, לחנוכה וכן גם לכריסמס ולראש השנה האזרחי. לראש השנה – מתנות מתוקות ומתנות להתחלה חדשה, לפסח – מתנות כשרות שמסמלות חופש וחירות, 
לפורים – מתנות שמחות וצבעוניות, לחנוכה - מתנות עם הרבה אור ועוד ועוד.
כל מוצר שלנו, בסטודיו אנד ג'וי הוא ייחודי, יצירתי ומלווה במסר חברתי וערכי. בכל מתנה ומתנה מושקעת הרבה מחשבה, התאמה לחג עצמו, דיוק והרבה אהבה. אהבה, על ידי עובדינו המסורים, עובדים עם צרכים מיוחדים, המבצעים את עבודתם נאמנה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. עובדים שנהנים ממיצוי הפוטנציאל האישי שלהם והשתכרות בשכר הוגן. 
תודעת השירות שלנו משמשת ערך חשוב במגע עם לקוחותינו ואנו שמים דגש על שירות אדיב, מגוון, זמינות וחוויית קניה בלתי נשכחת. האיכות גבוהה והשירות מהיר, כולל שירות משלוחים לרוב חלקי הארץ.
כשאתם מזמינים מתנה לחג בסטודיו אנד ג'וי אתם נהנים גם ממתנה מקורית ייחודית לחג וגם תורמים לקהילה. 
לבחירת המתנה המושלמת בשבילכם, גללו להמשך 

הכי נמכר
מוצר השבוע

משחקים של פעם במארז נוסטלגי

(0)
69.00
69.00 69.00
מוצר מומלץ

מתנה יוקרתית ומפנקת כשרוצים לתת יותר

(446)
155.00
155.00 155.00