למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

כל הקטגוריות תחת מתנות לפי סדרות
מתנות לפי סדרות
מתנות לפי סדרות

אם אתם מחפשים מתנה מקורית ורוצים להעביר מסר אישי לחבר, לקולגה לעבודה, למשפחה, או שאולי הכרת תודה לבוס, או לחבר קרוב – יש לנו בדיוק את מה שאתם רוצים.

סדרת מארזים ייחודיים מהודרים ומעוצבים המלווים במסרים ערכיים, חברתיים ותובנות לחיים, שיכולים להפתיע את מקבל המתנה וגם אתכם. המארזים אמנם ארוזים יפה, אבל מה שתגלו בתוכם לא פחות מפתיע – שוקולדים מובחרים, ספלים ממותגים, יין משובח, קנקני תה ועוד, הכול בהתאם לתקציב ולאופי המתנה.

סדרת המארזים מתחדשת כל הזמן וכוללת בין השאר: "מארזי נוסטלגיה" שייקחו אתכם לימים של הגוגואים, הסוסיתא  והאסימון, מארזי "הכרת תודה" על כל מה שיש לנו, מארזים של "חברים וחבלים", מארזים של "כולנו רוצים אותו דבר" המביעים את התשוקה של כל בני האדם לחיים טובים, ללא הבדל שפה, גזע או לאום.

ועוד מארזים משובחים שאנו ממליצים לראות באתר.  תוכלו להזמין מהקיים או לבנות לכם מארז בהתאמה אישית.

בכל מארז שלנו בסטודיו אנד ג'וי מושקעת הרבה מחשבה, דיוק והרבה אהבה. אהבה, על ידי עובדינו המסורים, עובדים עם צרכים מיוחדים, המבצעים את עבודתם נאמנה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. עובדים שנהנים ממיצוי הפוטנציאל האישי שלהם והשתכרות בשכר הוגן.

תודעת השירות שלנו משמשת ערך חשוב במגע עם לקוחותינו ואנו שמים דגש על שירות אדיב, מגוון, זמינות וחוויית קניה בלתי נשכחת. האיכות גבוהה והשירות מהיר, כולל שירות משלוחים לרוב חלקי הארץ.

כשאתם מזמינים מארז מתנה בסטודיו אנד ג'וי אתם נהנים גם ממתנה מקורית וייחודית וגם תורמים לקהילה.

לבחירת המארז המושלם עבורכם מתוך סדרת המארזים שלנו, גללו להמשך.

הכי נמכר

מארז מתנה אישי ורב שימושי מסדרת נוסטלגיה

(10)
30.00
30.00 30.00
מוצר השבוע

משחקים של פעם במארז נוסטלגי

(0)
69.00
69.00 69.00
מוצר מומלץ

תיבת עץ מהודרת במילוי יין ושוקולד דה קרינה

(10)
175.00
175.00 175.00