למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

עולם התה והקפה
מי לא אוהב לשתות קפה או תה על הבוקר ובמהלך היום. התה והקפה הפכו לחלק מהשגרה היומית שלנו, ואלו שממש אוהבים את הפסקת הקפה או התה, במהלך היום ובבוקר, אוהבים גם להתפנק על אספרסו טוב, חליטות איכותיות, קנקני תה ייחודיים ועוד. בסטודיו אנד ג'וי השקענו מחשבה רבה ואנו מציעים לכם מגוון רחב של מוצרי תה וקפה כמתנה לחברים, למשפחה, ללקוחות, לקולגות בעבודה וכמתנה לעצמכם. 
קחו לדוגמה את מארז התה הייחודי והמעוצב של 'להפוך את הקשר'. מארז ובו קנקן ברזל אותנטי לתה, גלילי תה משובחים, ריבועי שוקולד מריר, שברי שוקולד חלב עם ריבועי קקאו ועוד. מארז שמגיע עם מסרים חברתיים עליו, הומוריסטיים ומיוחדים המדברים על השונות בין בני האדם ומעליה החשיבות של יצירת קשרים טובים וחזקים בין כל חלקי החברה. 
תוכלו גם להזמין, כמתנה, קנקן ברזל לתה יחיד בגדלים שונים, חליטות תה אורגניות, תה סיני נדיר ועוד מארזים איכותיים ומפנקים עטופים במסרים חברתיים ובתוכם שוקולדים, חליטות תה, קנקנים, אספרסו ועוד. 
כל מוצר שלנו, בסטודיו אנד ג'וי הוא ייחודי, יצירתי ומלווה במסר חברתי וערכי. בכל מארז מושקעת הרבה מחשבה, דיוק והרבה אהבה. אהבה, על ידי עובדינו המסורים, עובדים עם צרכים מיוחדים, המבצעים את עבודתם נאמנה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. עובדים שנהנים ממיצוי הפוטנציאל האישי שלהם והשתכרות בשכר הוגן. 
תודעת השירות שלנו משמשת ערך חשוב במגע עם לקוחותינו ואנו שמים דגש על שירות אדיב, מגוון, זמינות וחוויית קניה בלתי נשכחת. האיכות גבוהה והשירות מהיר, כולל שירות משלוחים לרוב חלקי הארץ.
כשאתם מזמינים מתנה בסטודיו אנד ג'וי אתם נהנים גם ממתנה מקורית וייחודית וגם תורמים לקהילה. 
לבחירת המתנה המושלמת בשבילכם, גללו להמשך.

הכי נמכר

מתנה מקסימה לחובבי התה

(8)
54.00
54.00 54.00
מוצר השבוע

מתנה מתוקה ומפנקת של תה ושוקולדים

(0)
185.00
185.00 185.00
מוצר מומלץ

מארז אנרגטי מעוצב

(0)
159.00
159.00 159.00