למתקשרים מחו''ל: 97239011735+

משלוחי פרחים
בסטודיו אנד ג'וי יוצרים זרי פרחים באהבה!!! אצלנו תוכלו למצוא מגוון זרי פרחים, המתאימים לכל אירוע: ימי הולדת, ימי נישואין, החלמה מהירה, קידום בעבודה, חנוכת בית, אירועים משמחים  וכן, גם לימים עצובים. הזרים נשזרים בהרבה אכפתיות, תשומת לב וחיבה על ידי משתקמים העובדים בסטודיו אנד ג'וי תמורת שכר הוגן ומכבד.  
בעצם הנתינה של הזר, אנחנו ואתם ביחד משיגים שתי מטרות: זר פרחים הוא מתנה שכיף לתת שמחמת את הלב וגורמת לכיף ושמחה למקבלים. בהזמנת זר בסטודיו אנד ג'וי אתם מקדמים את עובדינו, משתקמים, בעלי מוגבלויות שונות, ומאפשרים לנו להעניק להם עוגן חזק, מקום בו הם יכולים לשגשג ולקבל שכר הוגן כמו כל עובד במשק. משלוחי פרחים בסטודיו אנדג'וי מורכבים מפרחים טריים ויפהפיים, ואתם יכולים להתרשם מזרי פרחים היפים באתר שלנו. כל זר נשזר בקפידה ובמיומנות על מנת להעשיר את חוויית ההענקה של לקוחותינו, אותם אנו רוצים לפנק בכל הזדמנות. 
אם אתם לקוחות חדשים שלנו, הזמנת זר פרחים הינה הזדמנות מצוינת להכיר אותנו; אנו נשמח לשרת אתכם באהבה רבה. אם אתם לקוחות ותיקים, נשמח על ההזדמנות להרשים אתכם שוב ושוב, ולאפשר לכם להעניק ליקיריכם זרים יוקרתיים ואיכותיים. זרי הפרחים שלנו מעניקים הן לנותני הזר והן למקבליו הזדמנות לפריחה והתרחבות הנפש למראה הזר היפה. משלוחי פרחים נותנים תמיד הרגשה טובה ומאירים את הבית! הם הפתרון לכל אירוע שתרצו לציין כמו: יום הולדת, או חגיגת יום השנה של קשר זוגי, או גם אם תרצו להעניק למישהו שעובר תקופה לא פשוטה משהו שיקל עליו. פרחים = אור!!! אנחנו נשמח לשרת אתכם ולשזור בעבורכם זר יפיפה.
הזמינו עכשיו משלוחי פרחים עם ערך חברתי.

הכי נמכר

זר פרחים צבעוני ושמח בגווני צהוב-סגול

(2)
110.00
110.00 110.00
מוצר השבוע

זר פרחים אלגנטי מקסים שבא לחבק

(8)
145.00
145.00 145.00
מוצר מומלץ

זר פרחים צבעוני בכלי דקורטיבי

(0)
175.00
175.00 175.00