סטודיו אנד ג'וי מתמחה בסידורי פרחים מעוצבים בשלל צבעים, גדלים וצורות: זרי כלניות, זרי חמניות, פרחי גן עדן, זרים משולבים עם גרברות, שושן צחור ועוד ועוד פרחים שונים המתאימים לעונה ולאירוע. 
הזרים שלנו מגיעים בשלל צורות ומופעים בהתאם לאירוע ולמקבל המתנה: זרים בצורת לב, עם צבע דומיננטי כתום, סגול או לבן, זרים חגיגיים, רשמיים, חבריים ואפילו מצחיקים. זרים המתאימים לשלל אירועים: ליום אירוסין, ליום הולדת, זר שמביע תודה, זר לחברות אמיצה, זר רומנטי או זר להולדת הבן או הבת. הם יכולים להגיע בתוך אגרטל מהודר, עטופים באריזת צלופן חגיגית או מקושטים עם ענפים ירוקים ואלמנטים יבשים. בכל מקרה, מה שברור הוא, כי בכל זר מושקעת מחשבה, תשומת לב לפרטים והרבה אהבה. 
אהבה, בכל עיטוף ושזירה, על ידי עובדינו המסורים, עובדים עם צרכים מיוחדים, המבצעים את עבודתם נאמנה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. עובדים שנהנים ממיצוי הפוטנציאל האישי שלהם והשתכרות בשכר הוגן. 
כל מוצר שלנו, בסטודיו אנד ג'וי הוא ייחודי, יצירתי ומלווה במסר חברתי וערכי. תודעת השירות שלנו משמשת ערך חשוב במגע עם לקוחותינו ואנו שמים דגש על שירות אדיב, מגוון, זמינות וחוויית קניה בלתי נשכחת. האיכות גבוהה והשירות מהיר, כולל שירות משלוחים לרוב חלקי הארץ.
כשאתם מזמינים זר בסטודיו אנד ג'וי אתם נהנים גם מזר מקורי ייחודי וגם מעניקים לקהילה. 
לבחירת הזר המושלם בשבילכם, גללו להמשך.